Minecraft – MC serveriai, atrodo, baigia užkariauti pasaulį..

Minecraft serveriai

Minecraft serveriai

Minecraft“ – pakankamai elementarus, senas žaidimas, kuris tikrąjį paspirtį įgavo tik paskutiniais keliais metais, ypač Lietuvoje. Iš vienos pusės žvelgiant, galėtų atrodyti, jog tai itin nuobodus žaidimas, tačiau neapsirikite – pastarasis neįtikėtinai gerai sugeba įtraukti žaidžiančiuosius.

Šiandieną norėčiau pašnekėti apie daugeliams žinomus MC žaidimo serverius.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, kas iš viso yra tie MC serveriai? Kaip galite suprasti, tai yra pakankamai populiarus žaidimas. Visus žaidėjus „sumesti“ į vieną serverį būtų itin sunku – dėl šios priežasties, žaidimas yra skirstomas į daugybę serverių, kuriuose laiką gali leisti lankytojai. Nepaisant to, reikėtų paminėti ir tai, jog žaidimo kurėjai leidžia susikurti MC serverius patiems ir ten žaisti kartu su draugais. (Taigi, kaip galėjote suprasti, Minecraft serveriai – paprasčiausia vieta, leidžianti vienoje vietoje žaidėjams žaisti)

Kuo šis žaidimas išsiskiria iš kitų? Visų pirma, reikėtų pradėti nuo „Minecraft“ dizaino, kuris, tiesą sakant, yra unikalus. Žinoma, reikėtų paminėti ir tai, jog vizualiai grafika primena 2000‘uosius metus, tačiau, kaip matome, žaidėjų šis faktorius tikrai neatbaido. Kaip ir daugelis populiariausių žaidimų, MC pasižymi pirmuoju asmeniu – tai yra, jog kiekvienas žaidėjas turi savo charakterizuotą būtybę ir ją valdo.

MC serveriai – kas kitaip? Šį žaidimą, šiuo aspektu, manyčiau, jog būtų galima lyginti su visiems puikiai žinomu Counter-Strike. Turiu omenyje tai, jog MC serverių, šiais laikais, yra begalė. Užtenka įvesti į google „Minecraft serveriai“ ir pastaroji programa jums išmes jų tūkstančius. Taip pat, reikėtų paminėti ir dar vieną gerąją MC serverių savybę – lygiai taip pat, kaip ir Counter-Strike serveriuose, veikla yra vykdoma, kaip anglai sako „Non-Stop“. Turiu omeny tai, jog žaidėjai gali bet kada prisijungti į serverį, kad ir naktį, ir mėgautis žaidimu.

Ar šis žaidimas turi minusų? Na, taip, kaip ir kiekvienas kitas pirmojo asmens žaidimas. Visa bėda, jog „Minecraft“ – pakankamai nuobodus žaidimas, ypač, jeigu žaidžiamas ilgai, be perstojo. Tačiau, kaip minėjau, ši problema, tikriausiai, yra aktuali visiems žaidimams. Būtų galima paminėti ir tai, jog kai kurie MC serveriai yra mokami – daugeliui žmonių šis faktorius taip pat, kaip sakoma, širdies neglosto.

Kad ir kaip ten bebūtų, tiek „Minecraft“ tiek MC servai žaidimų rinką yra užkariavę – šiais laikais tūkstančiai žmonių žaidžia šį žaidimą ir mėgaujas jo teikiama veikla. Ar tai yra blogai? Manyčiau, jog ne, mat iš šio žaidimo pasimokyti galima taip pat labai daug ko.

337
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *