mc servai

Minecraft – MC serveriai, atrodo, baigia užkariauti pasaulį..

Minecraft serveriai

Minecraft serveriai

Minecraft“ – pakankamai elementarus, senas žaidimas, kuris tikrąjį paspirtį įgavo tik paskutiniais keliais metais, ypač Lietuvoje. Iš vienos pusės žvelgiant, galėtų atrodyti, jog tai itin nuobodus žaidimas, tačiau neapsirikite – pastarasis neįtikėtinai gerai sugeba įtraukti žaidžiančiuosius.

Šiandieną norėčiau pašnekėti apie daugeliams žinomus MC žaidimo serverius.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, kas iš viso yra tie MC serveriai? Kaip galite suprasti, tai yra pakankamai populiarus žaidimas. Visus žaidėjus „sumesti“ į vieną serverį būtų itin sunku – dėl šios priežasties, žaidimas yra skirstomas į daugybę serverių, kuriuose laiką gali leisti lankytojai. Nepaisant to, reikėtų paminėti ir tai, jog žaidimo kurėjai leidžia susikurti MC serverius patiems ir ten žaisti kartu su draugais. (Taigi, kaip galėjote suprasti, Minecraft serveriai – paprasčiausia vieta, leidžianti vienoje vietoje žaidėjams žaisti)

Skaityti visą straipsnį »

MC servai, MC serveriai

Mincraft yra vienas iš populiariausių online žaidžiamų žaidimų, kuris pavergė milijonų jaunuolių visame pasaulyje širdis. Jeigu ieškote gerų MC serverių, būtinai apsilankykite šių serverių reitingų portaluose. Kadangi dabar atsirado ne tik daug užsienietiškų MC serverių, bet taip pat itin daug jų ir Lietuvoje, tai turite unikalią galimybę susirasti jums reikalingiausią serverį pagal modą, pagal lankomumą arba pagal bendrą lankytojų įvertinimą.

Minecraft serveriai

Minecraft serveriai

Ne tik Lietuvoje dabar galime rasti daug MC servų, tačiau taip pat svarbu kad atsirado ir nemažai portalų, kurie sąžiningai vertina, kurie MC serveriai yra geriausi. Ten dirba specialistai, kurie nuolat daro MC serverių patikras ir gali tiksliai pasakyti, kuris serveris dažniausiai lūžinėja, o kurie serveriai veikia kuo geriausiai. Taip pat yra lyginamas ir MC servų universalumas, kadangi ne visi MC servai palaiko vienodus modus. Kai kurie gali palaikyti tik keletą pasirinktų arba pačių pagrindinių modų, kai tuo tarpu kiti MC serveriai palaiko absoliučiai visus modus ir už tai yra labiau gerbiami lankytojų ir kasdien sulaukia daug daugiau žaidėjų.

Skaityti visą straipsnį »