Keleivių pervežimas į Angliją

Jau niekam ne paslaptis, kad Didžiojoje Britanijoje gyvena per kelis šimtus tūkstančių lietuvių. Tai bene pati populiariausia kryptis, kurią iki šiol renkasi emigrantai. Daugiausia jų gyvena Londone ir jo apylinkėse. Nors vadinamasis aukso amžius, kai emigrantai Anglijoje uždirbdavo daug pinigų, baigėsi, iki šiol už minimalų ten gaunamą atlyginimą galima neblogai išgyventi ir dar šiek tiek pasitaupyti. Pasak emigrantų, ten gyvenimo sąlygos bei įstatymai yra geresni nei Lietuvoje, todėl santvarka it medus traukia kitų tautybių ir kultūrų atstovus. Vienas aktualiausių Londone gyvenantiems lietuviams klausimų – tai keleivių pervežimas į Angliją.

Keliavimo būdai

Keleivių pervežimas į AnglijąVienas paprasčiausių būdų keliauti į Angliją – tai rinktis įprastus arba pigius skrydžius. Įprastai skrydžiai į Londoną kainuoja apie 300-400 litų, jei užsisakoma iš anksto, o su pigiųjų skrydžių bendrovėmis galima nuskristi ir už 150 ar 200 litų. Tačiau yra vienas skrydžių minusas – dažnai, jei reikia skubios kelionės, bilietų gauti nebeįmanoma arba jų kaina tampa neadekvačiai aukšta. Taigi skrydžiai kur kas labiau tinka keliones planuojant iš anksto.

Keleiviai į Angliją arba iš jos kartais vyksta nuosavais automobiliais. Tačiau tokia kelionė tampa varginanti, ypač jie vyksta nepilnas ekipažas. Juk kelionė trunka daugiau nei pusantros paros, taigi reikia pasirūpinti ir nakvyne. Be to, vykstant automobiliu, gali prisireikti mokėti mokesčius, šiais laikais itin brangus kuras, taigi kelionių automobiliu emigrantai stengiasi vengti.

Trečiasis būdas – tai keleivių pervežimas į Angliją mikroautobusais. Pastarasis būdas turi nemažai privalumų, nes kelionę galima užsisakyti likus kelioms dienoms ar savaitei iki išvykimo. Paprastai keleiviai pristatomi į nurodytu adresu, jiems nebereikia papildomai mokėti už transportą, kuris Anglijoje yra išties brangus. Keleiviai į Angliją mikroautobusais gali vežti ir daugiau bagažo. Lėktuve paprastai galima skraidinti tik ribotą kiekį bagažo, ypač skrendant pigiaisiais skrydžiais. Šiuo atveju galima vežtis ir didžiulius daiktus, žinoma, gali tekti šiek tiek primokėti papildomai. Mikroautobusais patogu grįžti ir iš Anglijos, ypač jei turima nemažai daiktų. Šiandien yra nemažai įmonių, kurių pagrindinė paslauga – keleivių pervežimas į Angliją. Norint susirasti tokių paslaugų tiekėjus, tereikia paieškoti informacijos internete. Norint rasti patikimiausius vežėjus, galima pasikliauti draugų ar pažįstamų rekomendacijomis. O kaip dėl kainos? Keleivių pervežimas tiek į Angliją, tiek iš jos kainuoja nuo maždaug 250 Lt. Per keleivius vežančias įmones galima užsisakyti siuntų gabenimo paslaugas – tai greita ir patogu.

541
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

  1. Ignas

    O nepaprasciau tarkim nusipirkti keltu bilieta is keltai.eu ir plaukti keltu? Pasiimi kartu su savim automobili ir prisikrauni bagazo tiek, kiek telpa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *