5 geriausi antakių patarimai, kaip puikiai sušukuoti antakius

Jūsų veidui nedaug kas yra svarbiau už antakius. Tai pirmas dalykas, kurį žmonės pamato į jus pažvelgę, todėl labai svarbu, kad jie būtų tinkami. Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip atrodo. Nebent iš prigimties turite gerus antakius, o dauguma mūsų tokių neturi. Laimei, yra keletas paprastų gudrybių, kaip pasiekti, kad jie atrodytų puikiai ir kuo natūraliau. Kad antakiai būtų tobuli ir įrėmintų veidą, o ne pasislėptų už jo, pateikiame 5 svarbiausius patarimus, kaip susikurti tobulus antakius. Antakiai ir specialistų patarimai.

AntakiaiNatūralios antakių formos įvertinimas

Pirmas žingsnis prieš ką nors darant su antakiais – įvertinti natūralią jų formą. Jei turite šviesius antakius ir norite juos pasidaryti tamsesnius, svarbu įsitikinti, kad jie išlieka tokios pat formos, kokios jau yra. Tas pats galioja, jei turite storus antakius ir norite juos padaryti plonesnius. Nepamirškite, kad antakių forma gali keistis su amžiumi, o antakių augimo pobūdis gali skirtis priklausomai nuo žmogaus. Svarbu suprasti savo antakių formą, kad būtumėte tikri, jog darote jiems tinkamus veiksmus. Apskritai antakiai skirstomi į tris dalis: lanką, uodegą ir pakraščius. Jūsų antakiai turėtų atitikti natūralią šių trijų skyrių formą. Jei taip nėra, prieš pradėdami bet kokią antakių priežiūros procedūrą ar gydymą, galbūt norėsite juos profesionaliai suformuoti.

Antakių šveitimas

Norėdami įsitikinti, kad antakiai yra švarūs ir pasiruošę priežiūrai, pirmiausia turite atlikti greitą šveitimą. Galite naudoti natūralų valiklį arba druskos šveitiklį. Bet kuriuo atveju antakius norite kruopščiai nuvalyti. Taip pašalinsite visas negyvas odos ląsteles, nešvarumus ir antakiai bus paruošti kitiems veiksmams. Tai svarbu, nes jei tik pradėsite tvarkyti antakius, kol jie dar nėra švarūs, galite išrauti kai kuriuos antakių plaukelius. Jų dažnai būna sudėtingiausia atsikratyti, ypač jei jie per trumpi. Todėl įsitikinkite, kad juos visus pašalinote, kol jie dar nėra per trumpi, kad juos būtų galima išrauti. Tai taip pat puiki proga patikrinti, ar nėra nulūžusių ar išrautų plaukelių. Jei tokių rasite, galite jų atsikratyti pincetu.

Palaikykite formą kirpdami ir tamsindami antakius

Kai jau sutvarkysite antakius ir jie bus švarūs, galite pradėti palaikyti jų formą. Tai galite padaryti pakirpdami antakius. Tai galite daryti kas dvi tris savaites arba kai pastebėsite, kad plaukeliai pradeda per daug augti. Taip neleisite jiems per daug pailgėti ir nesugadinsite jų natūralios formos. Yra du būdai, kaip tai padaryti: galite naudoti žirklutes arba kirptuvą.

1202
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *