Stovyklavietės prie ežero

Stovyklavietė prie ežero

Stovyklavietė prie ežero

Atostogos – atsiribojimo nuo rūpesčių metas. Draugų būryje ar kartu su visa šeima išvykti iš namų bent kelioms dienoms yra būtina! Jokios rutinos, jokio miesto šurmulio – visi į gamtą! Norintiems kažko kito, bet ne jūros ir deginimosi paplūdimyje, siūlome pasilepinti natūralios gamtos apsuptimi.  Turintiems judrius ir energingus vaikus vienas iš geriausių variantų – stovyklavietės prie ežero! Čia veiklos atras ir šeima, ir būrys draugų. Susiruoškite kelionei, pasiimkite reikalingiausius daiktus, gerą nuotaiką ir ieškokite poilsį bei nuotykius siūlančios stovyklavietės!

Pakeiskite aplinką

Sakoma, kad geriausiai kūnas atsipalaiduoja neįprastoje aplinkoje, nuo kurios jūs nesate pavargęs. Miesto šurmulys, greitas tempas ir rūpesčiai sekina žmogų tiek fiziškai, tiek psichologiškai, todėl susigrąžinti jėgas palankiausios sąlygos yra natūralioje gamtoje. Atostogos prie ežero išsaugos jūsų nervus, mat skirtingai nei atostogaujant prie jūros, čia nesusidursite su grūstimi, triukšmu ir kitais pašaliniais dalykais, kurie neleidžia visiškai atsipalaiduoti. Stovyklavietės prie ežero – tai kitokia aplinka, kurioje jūsų neerzins minios žmonių, nežmoniškai kaitri  saulė ar stiprus vėjas, todėl galėsite visus rūpesčius palikti namuose.

Mokėkite išgyventi

Planuodami atostogas gamtoje venkite nereikalingų daiktų. Naudokitės gamtos teikiamomis galimybėmis ir pramogomis, mokinkite savo atžalas žaisti ir be kompiuterio! Stovyklavietės jums mes daug iššūkių, su kuriais turėsite mokėti susitvarkyti ir be modernios įrangos. Tai puiki proga prisiminti savo įgūdžius! Tikros atostogos nebūtinai turi būti 5 žvaigždučių viešbutyje su pirčių kompleksu, laimė slypi paprastume, tad tokia išvyka suartins ne tik šeimos narius, tačiau ir susipykusius ar atitolusius draugus!

Rūpinkitės gamta

Stovyklavietė prie ežero žavi savo nuostabiais vaizdais, grynu oru ir žaluma. Atvykę atostogų į tokią nuostabią vietą jūs turėsite proga gėrėtis visais šiais turtais, tačiau yra labai svarbu ir išlaikyti juos. Nebūkite abejingi gamtos grožiui ir švarai, pasistenkite, kad stovyklavietės vaizdas, po jūsų apsilankymo, būtų lygiai toks pats, kokį radote tik atvykę. Toks draugiškas ryšys su gamta kiekvienam stovyklautojui paliks neišdildomą įspūdį, kurio jūs jokioje triukšmingoje poilsiavietėje tikrai nepatirtumėte. Šis ryšys yra pats svarbiausias dalykas norint džiaugtis gamtos teikiamais malonumais!

Ir kūnui, ir sielai

Jokie malonumai neatstos gamtoje patirtų nuotykių. Stovyklavietės prie ežero pasiūlys jums begalę pramogų ir vandenyje ir pakrantėje. Įvairiausi žaidimai vandenyje, plaukiojimas baidarėmis ar vandens dviračiais, žaidimai kamuoliu šildantis saulutėje ir daugelis kitų, be kurių stovyklavietės nėra įsivaizduojamos. Kol vieni aktyviai leidžia laiką, kiti gali mėgautis ramiu poguliu medžių šešėliuose. Atgaiva ir poilsis – tai viskas, ko reikia šiuolaikiniam žmogui. Žinant tai, kad tokį poilsį patirti galite čia, Lietuvoje, jūs pamiršite visus brangius kurortus, pilnus šurmuliuojančių turistų, ir mėgausitės ramybės, natūralumo ir poilsio deriniu!

341
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *