minecraft serveriai

Minecraft serveriai

Norite žaisti įdomius žaidimus internete? Turite nemažai laisvo laiko ir ieškote, kokia veikla galėtų patraukti jūsų akį? Išbandykite žaidimą minecraft – jis tikrai turėtų jums patikti, jeigu mėgstate ne paprastus žaidimus, kur reikia tiesiog šaudyti, gaudyti ar lenktyniauti, tačiau tokius žaidimus, kur jūsų mąstymo ir strategijos, taip pat ir organizavimo pastangos neišeina veltui. Tai tikrai puikus dalykas, kurį patys pamatysite, kuomet žaisite Minecraft online. Be jokios abejonės, reiktų pradėti nuo to, kas yra vadinama registracija. Jūs tiesiog užsiregistruosite oficialiame Minecraft tinklapyje ir ten galėsite labai greitai susikurti savo žaidėją. O kai tai jau padarysite, jums beliks atsisiųsti Minecraft pagrindinį žaidimo failą, kuris leis jums labai greitai įsilieti į kvadračiukų pasaulį, kurį Minecraft žaidimas ir reprezentuoja.

minecraft serveriaiTaigi, kodėl minecraft serveriai yra tokie populiarūs, kodėl minecraft serverių vis daugėja, kaip ir žaidėjų? Tai yra gana lengva paaiškinti, nes šis žaidimas pritraukia vis naujus lankytojus ir pastovius žaidėjus savo nenuspėjamumu ir gana paprasta, tačiau tuo pačiu metu ir subtilia misija. Šis žaidimas – tai puiki galimybė atsipūsti po sunkių darbų ir taip pat nebloga smegenų mankšta, kadangi reikia nemažai strateguoti ir planuoti, kad išgyventumėte Minecraft pasaulyje.

Skaityti visą straipsnį »

Minecraft – MC serveriai, atrodo, baigia užkariauti pasaulį..

Minecraft serveriai

Minecraft serveriai

Minecraft“ – pakankamai elementarus, senas žaidimas, kuris tikrąjį paspirtį įgavo tik paskutiniais keliais metais, ypač Lietuvoje. Iš vienos pusės žvelgiant, galėtų atrodyti, jog tai itin nuobodus žaidimas, tačiau neapsirikite – pastarasis neįtikėtinai gerai sugeba įtraukti žaidžiančiuosius.

Šiandieną norėčiau pašnekėti apie daugeliams žinomus MC žaidimo serverius.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, kas iš viso yra tie MC serveriai? Kaip galite suprasti, tai yra pakankamai populiarus žaidimas. Visus žaidėjus „sumesti“ į vieną serverį būtų itin sunku – dėl šios priežasties, žaidimas yra skirstomas į daugybę serverių, kuriuose laiką gali leisti lankytojai. Nepaisant to, reikėtų paminėti ir tai, jog žaidimo kurėjai leidžia susikurti MC serverius patiems ir ten žaisti kartu su draugais. (Taigi, kaip galėjote suprasti, Minecraft serveriai – paprasčiausia vieta, leidžianti vienoje vietoje žaidėjams žaisti)

Skaityti visą straipsnį »