Kodėl nusipirkau naują mėšlo kratytuvą ir kodėl turėtumėte įsigyti ir jūs?

KratytuvaiNieko nėra maloniau, kaip išpurenti naują lysvę, išberti naują sėklų maišelį ir stebėti, kaip ji atgyja. Deja, taip pat nėra nieko labiau erzinančio, nei bandyti išbarstyti minėtą sėklą, kad ji išbyrėtų pučiant pirmam vėjeliui. Būtent tokioje situacijoje atsidūriau praėjusiais metais, kai sunkiai sekėsi užsiauginti naują avižų pasėlį. Senoji mėšlo barstomoji, kurią naudojau praėjusį auginimo sezoną, buvo nepakankamai didelė, kad sutalpintų visą tą gražų naują purvą, jau nekalbant apie visas mano sėklas. Taigi, užuot vėl ir vėl pildžiusi mažą barstytuvą sėklų padėklais, turėjau praleisti visą popietę ir išmėtyti jas kaip lesalą vištoms. Tai buvo varginantis, daug laiko reikalaujantis darbas! Todėl šiemet nusipirkau visiškai naują mėšlo barstytuvą – ir jūs taip pat turėtumėte jį įsigyti, jei dar neturite! Štai trys priežastys, kodėl turint gerą ir didelę trąšų barstomąją viskas tampa kur kas paprasčiau:

1. Galite padaryti daugiau per trumpesnį laiką

Jei pamiršote laiku nusipirkti sėklų arba nespėjate nuvykti į parduotuvę, kol visos jos bus išparduotos, jei turite trąšų barstytuvą, vis tiek galite sėti su mėšlu. O jei viską tenka daryti rankomis, sėklas galite paberti rankomis. Naudodami barstytuvą galite tiesiog jį užpildyti ir pereiti prie kitos lysvės. Daug lengviau viską suspėti, kai nereikia sugaišti valandų valandas vien tam, kad viską pradėtumėte. Mėšlo kratytuvai ir rinkos tendencijos.

2. Mėšlas pristatomas tiesiai ten, kur jo reikia

Didelis mėšlo kratytuvo privalumas yra tas, kad mėšlas pristatomas į uždarą erdvę, paruoštą taip, kad galėtumėte jį tiesiog išpilti ir išeiti. Naudodami kastuvą, turite vaikščioti pirmyn ir atgal, nešdami mėšlą iš ten, kur jis saugomas, tada atsargiai jį išbarstyti, tikėdamiesi, kad neužsiteršite ant savęs. Naudodami mėšlo kratytuvą, tiesiog atidarote liuką, nedidelę sklendę ar sklendę ir iškratote mėšlą į reikiamą vietą. Jei sėjate naują plotą, galite tiesiog įjungti trąšų barstytuvą ir leisti mėšlui kristi ten, kur norite.

3. Lengva kontroliuoti, kiek kur patenka

Nėra nieko labiau varginančio nei išbarstyti per daug mėšlo arba per mažai. Naudojant trąšų barstytuvą lengva kontroliuoti, kiek mėšlo išbarstote. Tai reiškia, kad jo nešvaistysite veltui ir galėsite daug greičiau pamatyti rezultatus. Naudojant kastuvą labai sunku kontroliuoti, kiek mėšlo sunaudojate.

1205
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *