Televizoriai

Laikas nuolat bėga, o kartu su juo skuba žmonės, vis dažniau iš kišenių traukiantys išmaniuosius telefonus, besidomintys hibridiniais automobiliais ir besigiriantys nusipirkę vieną kvadratinį metrą mėnulio. Tokia įžanga puikiai tinka kalbai apie televizorius, kadangi šie visiems puikiai žinomi prietaisai vietoje taip pat nestovi – televizoriai žengia koja kojon su XXI a. modernumu.

televizoriaiYpač pastebimos Samsung inovacijos, patraukiančios dėmesį ir sukeliančios teigiamų emocijų. Svarbiausia, kad gamintojui pavyksta įrodyti, jog televizoriai dar gali tobulėti ir suteikti daugiau džiaugsmo. Na, o pagalvojus, kaip atrodė senieji dėžes primenantys įrenginiai, matomas labai didelis progresas. Štai kad ir serija F8000. Derėtų pastebėti jog šie televizoriai gali tapti pagyrų objektu, kadangi 4 branduolių procesoriai – rimtas reikalas. Beje, šie televizoriai už 2012-ųjų gamybos modelius greitesni net 3 kartus. Tai taip pat dvelkia rimtu technologiniu progresu.

Daugelyje namų pastebimi nauji, ploni, neretai ant sienos pakabinti televizoriai. Kai kada jų ekranų įstrižainės siekia ne vieną dešimtį centimetrų, kartais neapsiribojama ir šimtu. Galima teigti, jog kiekvienas renkasi pagal poreikius. Kas vienam atrodo pats tas, kitam gali būti pernelyg didelė prabanga ar kaip tik visiškas paprastumas.

Naujos kartos televizoriai stebina savo plokštumu, jau aptartu įstrižainių dydžiu. Techniniai duomenys ir žavi, ir vilioja, ir leidžia pasijusti esant ateityje. Nenuostabu, kad žmonės bėga nuo senųjų „dėžių“ ir pereina prie evoliucijos įrodymų. Į namus įžengus skaitmeninei televizijai dalis asmenų pamanė, kad neverta pirkti priedėlio – pasirūpino nauju televizoriumi, kuriame – viskas, ko reikia.

Taigi, televizoriai yra tai, ką galima pavadinti ateitimi šiandien. Įdomu, kaip technologijos pažengs per artimiausius metus ir kokia atgyvena atrodys dabar neįtikėtino dėmesio sulaukiantys gaminiai. 

602
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

  1. Asta

    Puikus straipsnis. Ten labai gausus pasirinkimas. Išsirinkau LG. Džiaugiuosi iki šiol savo pirkiniu:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *