receptai

Alkoholiniai kokteiliai

Kokį poveikį turi alkoholiniai kokteiliai? Alkoholiniai kokteiliai… Su jais susiduriame dažnai, tačiau net nesusimąstome, kokią žalą jie daro žmogaus organizmui. Svaigiųjų gėrimų gausa skatina eksperimentuoti, todėl dažnai tiek jaunimas, tiek vyresniojo amžiaus asmenys yra linkę maišyti įvairius gėrimus ir taip sukurti unikalaus skonio kokteilį. Kad ir koks nuostabus šis kokteilis bebūtų, tenka sutikti, jog visi alkoholiniai gėrimai kenkia žmogaus organizmui.

Alkoholinių koktelių receptai

Alkoholinių koktelių receptai

Daugelis nedidelio alkoholio kiekio vartojimo nelaiko problema, tačiau neįprastas ir dažnas piktnaudžiavimas šia priemone skatina ne tik priklausomybę, bet ir ūmias ligas. Ne retai svaiginančio kokteilio taurelė padeda atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą, tačiau rekomenduojama elgtis protingai ir nepersistengti.

Nė vienas žmogaus organas nėra atsparus alkoholio poveikiui. Alkoholiniai kokteiliai ir juose esantis spiritas keliauja krauju į smegenis, todėl patys didžiausi pasikeitimai vyksta šioje kūno dalyje. Nuodas ardo smegenų žievę ir skatina elgsenos, mąstymo, atminties sutrikimus. Bet tai dar ne viskas. Jo poveikis organizmui yra didžiulis. Neatitaisoma žala ir sveikatos sutrikimai rodo, jog tai tikrai ne juokai.

Skaityti visą straipsnį »