domyseo efirma fm loclt

Suknelės – jų rūšys ir nešiojimas

Suknelės internetu

Suknelės internetu

Esu didelis suknelių žinovas – kaip ir visi normalūs vyrai, kuriems patinka seksualios moterys, nesvarbu, kad svetimos, bet žiūrėti juk neuždrausta… Taigi, didžioji dauguma vyrų puikiai nusimano suknelėse ir jų nešiojimo progose. Pabandykime susirašyti visus juos ir padiskutuokime, ar tai yra tiesa.

Sukneles moterys nešioja 12 mėnesių per metus, net Lietuvoje, kur 5 mėnesiai yra šalta, drėgna ir tamsu. Dėl to ir reikia jas suskirstyti pagal nešiojimo progas:

Proginės suknelės. Tai išskirtinai šventėms skirtos suknios, kurias moterys dažnai nuomoja, siuvasi pagal užsakymą ar perka iš draugių. Su ta pačia suknele dviejuose skirtinguose baliuose šiukštu pasirodyti negalima – pasaulis sugrius, o ir pačia šunvotėm išbers…

Skaityti visą straipsnį »

Fm.lt – Radijas internete

Radijas internete

fm.lt – radijas internete

Šiais laikais galima labai greitai susirasti savo mėgstamos muzikos. Ne tik galite parsisiųsti įvairių dainų į savo kompiuterį nemokamai, tačiau ir klausyti daugumos radijo stočių už dyką galite taip pat.

Yra gausybė projektų tiek ir Lietuvoje, tiek ir užsienyje, kurie siūlo interneto naršytojams klausyti radijo internete. Tai, žinoma, yra iš ties patogu, kadangi galite net neturėti įprasto radijo imtuvo, o tiesiog naršydami internete klausytis nemokamos muzikos iš viso pasaulio.

www.fm.lt yra naujas portalas, kuriame rasite visas jūsų mėgstamiausias radijo stotis. Negana to, galite išsirinkti naujos muzikos, jei ieškote kažko šviežio savo ausiai – čia tikrai rasite tai, ko jums reikia. Galite rinktis tiesiog pagal radijo stočių pavadinimus arba pagal muzikos stilius. Tai reiškia, kad galite rinktis iš Jazz, Pop, Rock, Hip Hop, Alternative, Techno, House ir daugybės kitų muzikos žanrų, iš kurių bet kurį pasirinkus jums bus pateiktas nemažas sąrašas radijo stočių, kurių galite klausytis.

Skaityti visą straipsnį »

Alkoholiniai kokteiliai

Kokį poveikį turi alkoholiniai kokteiliai? Alkoholiniai kokteiliai… Su jais susiduriame dažnai, tačiau net nesusimąstome, kokią žalą jie daro žmogaus organizmui. Svaigiųjų gėrimų gausa skatina eksperimentuoti, todėl dažnai tiek jaunimas, tiek vyresniojo amžiaus asmenys yra linkę maišyti įvairius gėrimus ir taip sukurti unikalaus skonio kokteilį. Kad ir koks nuostabus šis kokteilis bebūtų, tenka sutikti, jog visi alkoholiniai gėrimai kenkia žmogaus organizmui.

Alkoholinių koktelių receptai

Alkoholinių koktelių receptai

Daugelis nedidelio alkoholio kiekio vartojimo nelaiko problema, tačiau neįprastas ir dažnas piktnaudžiavimas šia priemone skatina ne tik priklausomybę, bet ir ūmias ligas. Ne retai svaiginančio kokteilio taurelė padeda atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą, tačiau rekomenduojama elgtis protingai ir nepersistengti.

Nė vienas žmogaus organas nėra atsparus alkoholio poveikiui. Alkoholiniai kokteiliai ir juose esantis spiritas keliauja krauju į smegenis, todėl patys didžiausi pasikeitimai vyksta šioje kūno dalyje. Nuodas ardo smegenų žievę ir skatina elgsenos, mąstymo, atminties sutrikimus. Bet tai dar ne viskas. Jo poveikis organizmui yra didžiulis. Neatitaisoma žala ir sveikatos sutrikimai rodo, jog tai tikrai ne juokai.

Skaityti visą straipsnį »