Prieš pravarant technikinę – teko susitvarkyti ir auto stiklus

Stiklai automobiliamsTiek auto stiklų remontas, tiek prekyba automobiliniais stiklais, yra automobilių priežiūros ir taisymo sektoriui priskirtinos paslaugos. Ir jas paprastai teikia arba specializuoti servisai, aptarnaujantys tik tam tikrą kryptį, arba tokie servisai, kurie aptarnauja įvairias automobilių sritis. Labai dažnai auto remonto, taip pat ir stiklų remonto paslaugų prireikia tiems, kas ketina pravaryti techninę apžiūrą. Iš tiesų, artėjant šiam patikrinimui, paprastai prireikia ir daugiau įvairių techninių specifinių paslaugų, pagalbų.

Teko perklijuoti stiklus

Štai vienas žmogus pasakoja, kad stiklo perklijavimas automobiliui buvo pagrindinis taisymas, kurį teko atlikti, norint, kad galėtų pravaryti savo keleivinį mažą autobusiuką. „Su šiuo autobusiuku ir į keliones važinėju, ir į darbus. Kai į darbus važiuoju, tenka keliauti toliau, ir dėl to prireikia važiuoti ir per visokius kaimus, žvyrus. Kaip buvo suskaldytas stiklas? Iš priekio važiavo kombainas, nebuvo kur jo apsilenkti, todėl sekiau iš paskos, važiavome keliu, padengtu žvyro danga. Ir tada akmenukas iš po ratų man tiesiai į stiklą trenkėsi. Taigi, nieko gero, stiklas skilo gerokai, o paskui skilimas ėmė plėstis, nors ir bandžiau pats dar kažką klijuoti. Teko perklijuoti visus priekinius stiklus, ir tai buvo, sakysite, normalus dalykas“, – pasakoja vyras. Ne tik šiam vyrui, bet ir daugybei kitų transporto priemonių savininkų kartais prireikia keisti priekinį stiklą, norint, kad automobilis praeitų tą būtiną techninę patikrą, nes kito kelio tiesiog ir nebelieka.

Klasikinis žingsnis – rūdžių slėpimas

Kitas dalykas, dėl kurio kartais nepavyksta praeiti techninės apžiūros – tai automobilių rūdys. Jos irgi padaro daug problemų, ir tenka tas rūdis kažkaip slėpti ir paslėpti. Tad klasikinis būdas, kurio pabando iš pradžių imtis kone visi – su dažais ir teptuku praeiti tas vietas, kur yra šiek tiek parūdiję. Taip nuslepiama bloga automobilio būklė. Iš tiesų, visada yra labai stengiamasi, kad auto būklė būtų kuo geresnė, ypatingai kėbulo. Surūdijęs kėbulas yra labai nesaugus ir kelionės metu gali tekti skaudžiai nukentėti, jeigu teks trenktis kažkur ir prastos kokybės kėbulas tiesiog sulinks tarsi armonikėlė.

Keitė stabdžių kaladėles

Kartais tenka tvarkyti stabdžius. Mat stabdžių tvarumas yra itin svarbus. Jeigu tik yra kokių nors įtarimų, kad kažkas bus negerai, tai iškart gali tekti keisti ir stabdžių kaladėles. Taip pat dažnai tenka tvarkytis valytuvus, lempas, žibintus, užtikrinti, kad niekur nevarva tepalas ir pan.

1145
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *