Rekuperatoriai – gero namų mikroklimato užtikrinimui

RekuperatoriaiGeras mikroklimatas namuose yra būtina savybė, norint tinkamai išsimiegoti, pailsėti ir jaustis darbingais. Neretai žmonės nesupranta, kodėl būnant namuose jie jaučiasi pavargę, susierzinę ir nuolat norintys miego. Dažna to priežastis – tinkamo vėdinimo namuose nebuvimas. Šiais laikais statant itin šiltus ir ekonomiškus gyvenamuosius būstus nebėra sudaromos sąlygos geram namų mikroklimatui, o tinkamai nevėdinant patalpų namuose kaupiasi drėgmė, įvairūs kvapai, gali susidaryti pelėsis, o žmonėms išsivystyti lėtinės ligos ar kiti nemalonūs padariniai. Kad taip neatsitiktų, specialistai rekomenduoja įsigyti rekuperatorius, kurie užtikrins tinkamą ir sveiką namų mikroklimatą. Kadangi vėdinimas kiekvienuose namuose yra būtinas – rekuperatoriai daugelio žmonių namuose yra tinkamiausias pasirinkimas.

Kiekvieno rekuperatoriaus viduje yra šilumokaitis, kuris padeda iš patalpų pašalinti šiltą orą, tuo pačiu sušildydamas lauko orą, kuris yra perduodamas būstui. Priklausomai nuo rekuperatoriaus galingumo, galima įsigyti skirtingų efektyvumų rekuperatorius. Koks labiausiai tinka jūsų namų būstui gali parekomenduoti rekuperatoriais prekiaujantys specialistai ir įmonės. Daugeliui žmonių kyla klausimas, ar namuose esant pelėsiui, jo plitimą gali sustabdyti tinkamas patalpų drėkinimas? Pasak specialistų, kadangi viena pagrindinių pelėsių susidarymo priežasčių yra netinkamai užtikrintas namų drėkinimas, geresnis mikroklimatas gali pagerinti situaciją. Tačiau pelėsis gali susidaryti ir dėl kitų aspektų kaip netinkamai pastayta ir apšildinta būsto dalies erdvė, todėl svarbu žinoti, kad drėkinimas namuose turi būti, tačiau tam tikru ir saugiu santykiu.

Taigi, kad namuose patalpų oras būtų tinkamas įprastam gyvenimui, nepamirškite jų vėdinti bent kelis kartus per dieną, o lauke esant neigiamai temperatūrai, įsigyti rekuperatorių, kuris už būsto šeimininkus automatiškai pasirūpins tinkamu drėgmės lygiu namuose.

Daugiau apie rekuperatorius – http://www.indexkryptis.lt/lt/

1134
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *