Kur kasdieniniame gyvenime pravers GPS seklys

GPS įrangaTechnologijų mėgėjai galbūt ir be ypatingo pamąstymo, kam to reikia, savo noru įsigyja tokias priemones kaip gps seklys ir jomis naudojasi pramogų tikslais. Jie nori turėti viską, kas yra modernu, šiuolaikiška, ir kas susiję su tam tikru technologijų panaudojimu. Ir visgi kasdieniniame gyvenime GPS seklys gali labai praversti ir atlikdamas konkrečias savo funkcijas, specifinėse situacijose.

Keliaujant – paliekant kažkam savo koordinates

Taigi, keliaujant, gps sekliai, tokie kaip pardavinėjami šioje parduotuvėje https://www.spy24.lt, gali būti labai naudingi. Kam ir kur? Visų pirma, kuomet keliaujate nelabai žinomomis ir aiškiomis kryptimis. Galbūt tai šiek tiek pavojinga kelionė po vietoves, kuriose viskas kažkiek mažiau pritaikyta turizmui, tai dar nėra ta vadinamoji išsivysčiusioji „pirmojo pasaulio šalis“, yra daug nesusipratimų dėl transporto ar kitų klausimų. Tad ten keliaujant tikrai verta palikti kažkam savo koordinates. Ypač jeigu keliauja vienas šeimos narys, o kitas galbūt lieka namuose. Ir gali prižiūrėti keliaujančiojo kelionę. Taip būtų ramiau ir saugiau abiem. O ką jau kalbėti apie ekstremalias keliones po kalnus, sodus, šaltinius ir panašias vietas.

Pristatant krovinius

GPS seklio naudojimas yra labai populiarus ir dirbant logistikoje – dažniausiai tolimųjų reisų vairuotojais. Vairuotojai turi savo automobiliuose GPS seklius ir kartais jie netgi dro specialiai tam tikrus važiavimo judesius tiesiog tam, kad sukeltų įspūdį, jog kažkur užsuka ar stabteli. Pvz., nors jau laikas ilsėtis, nepavyksta rasti vietos jokioje stovėjimo aikštelėje, ir nors akivaizdu, kad štai dar viena visiškai pilna aikštelė, vilkiko vairuotojas vis tiek neva įvažiuos į ją pasidairyti, tiesiog tam, kad GPS seklys turėtų įrašus, jog tai buvo atlikta.

Stebint mažo vaiko buvimą lauke

Taip pat kartais GPS sekliai pasitarnauja ir tuomet, kada stebimi mažų vaikų pasivaikščiojimai kieme. Ypač pirmaisiais kartais mamoms yra baisu išleisti vaikus į lauką. Dėl to ir naudojamas seklys, jeigu jau nutariama tikrai pačiai mamai nežvilgčioti per langą ir neiti į lauką žiūrėti, kaip vaikas žaidžia kieme su kastuvėliu.

Žaidžiant orientacinius žaidimus

Yra tam tikrų žaidimų, kurių metu taip pat naudojamasi koordinatėmis, žemėlapiais, kompasais ir GPS prietaisais.

Apsaugojant savo turtą

Kai kurie žmonės savo brangius dviračius, automobilius ar kitą turtą apsaugoja ne tik prijungdami juos prie signalizacijos, bet ir prijungdami prie GPS seklio. Vagystės atveju, tokį pavogtą turtą jau galima susekti.

1148
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *