MC servai, MC serveriai

Mincraft yra vienas iš populiariausių online žaidžiamų žaidimų, kuris pavergė milijonų jaunuolių visame pasaulyje širdis. Jeigu ieškote gerų MC serverių, būtinai apsilankykite šių serverių reitingų portaluose. Kadangi dabar atsirado ne tik daug užsienietiškų MC serverių, bet taip pat itin daug jų ir Lietuvoje, tai turite unikalią galimybę susirasti jums reikalingiausią serverį pagal modą, pagal lankomumą arba pagal bendrą lankytojų įvertinimą.

Minecraft serveriai

Minecraft serveriai

Ne tik Lietuvoje dabar galime rasti daug MC servų, tačiau taip pat svarbu kad atsirado ir nemažai portalų, kurie sąžiningai vertina, kurie MC serveriai yra geriausi. Ten dirba specialistai, kurie nuolat daro MC serverių patikras ir gali tiksliai pasakyti, kuris serveris dažniausiai lūžinėja, o kurie serveriai veikia kuo geriausiai. Taip pat yra lyginamas ir MC servų universalumas, kadangi ne visi MC servai palaiko vienodus modus. Kai kurie gali palaikyti tik keletą pasirinktų arba pačių pagrindinių modų, kai tuo tarpu kiti MC serveriai palaiko absoliučiai visus modus ir už tai yra labiau gerbiami lankytojų ir kasdien sulaukia daug daugiau žaidėjų.

Susiraskite internete MC servų top šimtuką ir peržvelkite esamus variantus. Dažniau besilankant tokiuose reitingų tinklapiuose, pastebėsite, kad kiekvieną dieną topas gana smarkiai keičiasi. Taip yra todėl, kad nuolat atsiranda nauji, pajėgesni MC servai, tačiau žaidėjai tik po truputį pereina į kitus – juk dažniausiai nenorime papildomų problemų ir pasirenkame žaisti tame serveryje, kur jau yra mūsų pažįstamų arba tame MC serveryje, kuris vakar veikė puikiai, tai kodėl turėtų blogai veikti šiandien? Ne visi MC servai yra pastovūs. Kai kurie geri serveriai, kuriuos žmonės lanko dažnai ir mielai ten žaidžia, po kurio laiko gali būti apmokestinti. Tai yra daroma ne tik dėl pasipelnymo, bet kad ir žmonės turėtų galimybę žaisti nestringančiame, pilnu pajėgumu veikiančiame serveryje, kadangi jei MC serveriai yra perkrauti, tuomet galima tikėtis ne itin malonaus, o kartais net ir nesąžiningo žaidimo.

138
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *