Samp servai, samp serveriai

SAMP serveriai

SAMP serveriai

Vienas iš populiariausių žaidimų pasaulyje GTA San Andreas. Be jokių abejonių, kur kas smagiau žaisti šį žaidimą ne vienam, o su draugais. Būtent todėl pastaruoju taip ir išpopuliarėjo samp serveriai. Tai puiki galimybė jums kartu su savo draugais prisijungti į vieną tinklą ir ten žaisti GTA San Andreas kartu. Žinoma, iš pradžių reiktų pasirinkti tokį samp serverį, kuris atitiktų jūsų poreikius – mėgstamą žemėlapį, patenkinamą greitį. Labai svarbu, kad ir patys turėtumėte pakankamai gerą internetą, kadangi GTA San Andreas yra žaidimas su tikrai nebloga grafika, tad jei manote, jog užteks lėto interneto norint žaisti šį žaidimą internetu, tikrai klystate.

Yra nemažai ir lietuviškų samp serverių, tad dabar atsirado ir tinklapiai, teikiantys reitingus šiems serveriams. Kiekvieną dieną vyksta balsavimas, kuris išrenka dienos patį geriausią serverį. Žinoma, santykis yra pamatuojamas pagal to samp serverio populiarumą ir jo patvarumą. Jeigu samp servai negali išlaikyti daug žaidėjų, vadinasi savininkas įdėjo per mažai resursų į savo servą ir toks serveris tikrai ilgai nebus populiarumo viršūnėse.

Kadangi dabar galima gaminti ir savo pačių GTA San Andreas žemėlapius, tai šis žaidimas darosi vis įdomesnis, tad nenustebkite, jei rasite serverių, kuriuose galėsite važinėtis ir vykdyti misijas Ukrainoje ar kaimyninėje Rusijoje. Galbūt greitu metu bus sukurtas ir lietuviškas žemėlapio variantas, kas tikrai pagyvintų šio žaidimo gyvenimą Lietuvos rinkoje. Samp serveriai Lietuvoje jau senokai veikia labai gerai ir jų skaičius tik daugėja. Pritaikę tokias pat technologijas, kuriomis jau seniai vadovaujasi užsienio žaidimų serverių kūrėjai, lietuviai dabar taip pat gali mėgautis aukštos kokybės rezoliucija ir visiškai nestringančiu žaidimu, kuris jums leis mėgautis juo ir su draugais. SAMP serverių tinklapiuose yra nuolat atnaujinama informacija ir apie tai, kokių resursų dar reikia nusipirkti ir kartais prašoma paaukoti samp servui. Jeigu jums tikrai patinka ten žaisti ir neketinate ieškotis naujo samp servo, tuomet sumokėti kažkiek pinigų tikrai apsimokės.

141
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *