madingos sukneles

Madingos suknelės

Kai už lango pavasaris, o ir vasara nebe už kalnų. Dažna moteris atvėrusi savo spinta su siaubu pagalvoja jog ji ir vėl nebeturi ko apsirengti. Pernai pirktos suknutės jau įgrisusios iki gyvo kaulo… Tačiau kokios gi suknelės yra madingos šiais metais?

madingos-suknelesŠiemet geriau rinkitės arba seksualias trumpas sukneles, arba ilgas, siekiančias žemę. Tarpinis variantas, kuriame bandyta suderinti abu ilgius, nebemadingas. Madingos suknelės pabrėžiančios liemenį. Į madą taip pat  grįžta gėlės, todėl dėvėdamos gėlėtas sukneles neprašausite pro šalį. Dryžuotą audinį išstumia rombų ir kvadratėlių raštai. Tokiais raštais margintos itin gražios chalatų tipo suknelės, tarsi primenančios idilišką popietę iš šeimos pikniko. Itin madingos azijos raštų  motyvais margintos suknelės. Madingiausios šių metų spalvos yra labai įvairios, madingas yra metalo spindesys, balta, sodri raudona, sidabras, smaragdo tonai, kreminės. Žodžiu, rinktis tikrai yra iš ko.

Svarbiausia suknutę rinkitės pagal savo figūros tipą. Kai kurios suknelės puikiai atrodo tik ant manekenų. Žinoma neverta iš kart pasiduoti galbūt Jums reikėtų paieškoti panašaus rašto, tik kitokio modelio suknelės ar atvirkščiai.

Skaityti visą straipsnį »