Madingos suknelės

Kai už lango pavasaris, o ir vasara nebe už kalnų. Dažna moteris atvėrusi savo spinta su siaubu pagalvoja jog ji ir vėl nebeturi ko apsirengti. Pernai pirktos suknutės jau įgrisusios iki gyvo kaulo… Tačiau kokios gi suknelės yra madingos šiais metais?

madingos-suknelesŠiemet geriau rinkitės arba seksualias trumpas sukneles, arba ilgas, siekiančias žemę. Tarpinis variantas, kuriame bandyta suderinti abu ilgius, nebemadingas. Madingos suknelės pabrėžiančios liemenį. Į madą taip pat  grįžta gėlės, todėl dėvėdamos gėlėtas sukneles neprašausite pro šalį. Dryžuotą audinį išstumia rombų ir kvadratėlių raštai. Tokiais raštais margintos itin gražios chalatų tipo suknelės, tarsi primenančios idilišką popietę iš šeimos pikniko. Itin madingos azijos raštų  motyvais margintos suknelės. Madingiausios šių metų spalvos yra labai įvairios, madingas yra metalo spindesys, balta, sodri raudona, sidabras, smaragdo tonai, kreminės. Žodžiu, rinktis tikrai yra iš ko.

Svarbiausia suknutę rinkitės pagal savo figūros tipą. Kai kurios suknelės puikiai atrodo tik ant manekenų. Žinoma neverta iš kart pasiduoti galbūt Jums reikėtų paieškoti panašaus rašto, tik kitokio modelio suknelės ar atvirkščiai.

Kiekviena moteris privalo skirti dėmesį ne tik viršutiniams drabužiams, bet ir ką vilki po jais. O ypač prie suknelės būtina derintį apatinį trikotažą.  Netgi pačios subtiliausios petnešėlės ar juostelės gali atrodyti ne etiškai, jeigu pernelyg aptempia jūsų privalumus. Taip pat apatinis trikotažas turi spalviškai derėti su Jūsų dėvima suknute.

Nepirkite suknelės jei žinote, kad ją apsirengsite vos kartą. Perkant naują suknutę būtina pagalvoti, kada, kur ir kiek kartų ją vilkėsime. Taip pat apgalvoti ar prie šio drabužio priderinę savo turimus skirtingus aksesuarus galėsite sukurti keletą įdomių derinių.

Viskas gali atrodyti įspūdingai, jeigu tik yra tinkamai parinkti aksesuarai. Galite rinktis alyvinės, smėlio, rudos ar kokios nors kitokios spalvos suknelę, tačiau svarbiausia – tinkamai priderinti aksesuarus. Šnekėdami apie aksesuarus mes turime galvoje ir batus.

Batai yra svarbi moters įvaizdžio dalis. Madingiausios spalvos, skirtos pavasariui – ryškios ir nuotaikingos, vyraujančios nuo kuklių pastelių iki šaižių pop meno kūrinius primenančių tonų. Sidabras, metalas, balta, smėlio, šalta ledo ir vandenyno gilumos, ryškūs egzotiški atspalviai – štai ir visa pavasario spalvų paletė.

Perkant batus sekite batų kokybę, šiltajam metų laikotarpiui labiausiai tinka batai pagaminti iš zomšos, odos ar paprastos medžiagos. Tačiau svarbiausia,  kad ir kokią avalynę išsirinksite nepamirškite įsigyti valymo ir priežiūros priemonių. Net ir brangiausi odiniai bateliai be priežiūros gali greitai susidėvėti.

523
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *