idejos seimos fotosesijai

Priešvestuvinių nuotraukų idėjos

Skirtingai nei vestuvių fotosesija priešvestuvinė jos versija – tai puikus būdas poroms išbandyti savo kūrybingumą ir atskleisti asmenybes. Deja, bet tokiose nuotraukose dažniausiai vyrauja vienos ir tos pačios, klišėmis tapusios pozos, kurias regėjome jau pernelyg daug kartų.

fotosesijaJei jūs kartu su savo savo vedybų fotografu stokojate originalių idėjų – prašome pasisemti įkvėpimo iš mūsų siūlomų tikrai įdomių foto idėjų, kurios tikrai įskels kibirkštį jūsų vaizduotėje.

Skolinkitės iš filmų

Kino Filmai gali tapti puikiu įkvėpimo šaltiniu visiems kino fanatikams ar turinčioms mėgstamiausią filmą poroms.„Amelija iš Monmartro“, „Šrekas“, o gal net „Kovos klubas“ ar serialas „Draugai“ – galbūt tai jūsų mėgstamiausi filmai, galintys tapti nuostabios fotosesijos pagrindu.   

Metai po metų (ir dar po metų)

Kai kurios jau susituokusios poros kasmet daro vieną ir tą pačią, tačiau labai gražią ir tęstinę vertę turinčią fotosesiją. Pradedant vedybų nuotraukomis, kiekvienais metais jos fotografuojasi rankose laikydamos praėjusiais metais darytas nuotraukas. Mes manome, kad ši idėja gali būti pritaikyta ir prieš vestuvinei fotografijai. Kodėl gi nenusifotografavus rankose laikant jūsų, kaip poros, bendrą gyvenimą simbolizuojančią nuotrauką, o po metų šią nuotrauką panaudoti analogiškoje fotosesijoje. Tai išties puikus būdas sujungti atsiminimus ir du žmones vienijančius jausmus.  

Skaityti visą straipsnį »