Priešvestuvinių nuotraukų idėjos

Skirtingai nei vestuvių fotosesija priešvestuvinė jos versija – tai puikus būdas poroms išbandyti savo kūrybingumą ir atskleisti asmenybes. Deja, bet tokiose nuotraukose dažniausiai vyrauja vienos ir tos pačios, klišėmis tapusios pozos, kurias regėjome jau pernelyg daug kartų.

fotosesijaJei jūs kartu su savo savo vedybų fotografu stokojate originalių idėjų – prašome pasisemti įkvėpimo iš mūsų siūlomų tikrai įdomių foto idėjų, kurios tikrai įskels kibirkštį jūsų vaizduotėje.

Skolinkitės iš filmų

Kino Filmai gali tapti puikiu įkvėpimo šaltiniu visiems kino fanatikams ar turinčioms mėgstamiausią filmą poroms.„Amelija iš Monmartro“, „Šrekas“, o gal net „Kovos klubas“ ar serialas „Draugai“ – galbūt tai jūsų mėgstamiausi filmai, galintys tapti nuostabios fotosesijos pagrindu.   

Metai po metų (ir dar po metų)

Kai kurios jau susituokusios poros kasmet daro vieną ir tą pačią, tačiau labai gražią ir tęstinę vertę turinčią fotosesiją. Pradedant vedybų nuotraukomis, kiekvienais metais jos fotografuojasi rankose laikydamos praėjusiais metais darytas nuotraukas. Mes manome, kad ši idėja gali būti pritaikyta ir prieš vestuvinei fotografijai. Kodėl gi nenusifotografavus rankose laikant jūsų, kaip poros, bendrą gyvenimą simbolizuojančią nuotrauką, o po metų šią nuotrauką panaudoti analogiškoje fotosesijoje. Tai išties puikus būdas sujungti atsiminimus ir du žmones vienijančius jausmus.  

Vaizdas pro vestuvių žiedą

Vestuvių ar sužadėtuvių žiedas – ši nedidelė detalė gali tapti stulbinančios nuotraukos pagrindu. Šiai nuotraukai padaryti užtenka paprašyti vestuvių fotografo pritraukti vaizdą ir per rėmeliu tapusį žiedąnufotografuoti porą.

Fotosesija su bengališkomis ugnelėmis

Absoliučiai fantastiška mintis sukurti romantišką atmosferą ir pridėti magiškumo elementą naudojantis bengališkomis ugnelėmis. Kiek pasitreniravus galima net pabandyti jomis ore nupiešti kažkokią reikšmę turinčius simbolius.

Linksmybės su žodžiais

Tegu fantastišku vestuvinių nuotraukų rekvizitu galinčios vadintis raidžių loto kaladėlės kalba už jus ir jūsų jausmus. Jų pagalba savo nuotraukose galėsite sukomponuoti jums svarbią unikalią žinutę, galbūt tai bus tarp jūsų vardų įsiterpęs vedybų žiedas ar širdies formos aksesuaras. Savo ruožtu, žiedas gali puikiai atstoti O raidę.

Na, o belaukiantiems šeimos pagausėjimo pasiūlysime paslaugą – šeimos fotosesija. Kodėl neįamžinus šios akimirkos nuotrauka, kurioje visi jūsų didelės šeimos nariai sudėtų delnus ant besilaukiančios nuotakos? Tokia fotosesija tik sustiprins bendrumo jausmą.

580
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *