Linksmas ir lavinantis vaiko gimtadienis – Policijos Akademija

Vaiko gimtadienis

Vaiko gimtadienis

Vaiko gimtadienis yra svarbiausia jo metų šventė. Šią dieną jis tikisi, kad išsipildys visos jo svajonės ir slapčiausi norai. Deja, stebuklų gyvenime būna, tačiau ne taip dažnai, todėl vaikų svajonių išsipildymu dažniausiai turi rūpintis tėveliai. Jie kiekvienais metais turi suorganizuoti linksmą ir įsimintiną vaiko gimtadienį. Gerai, jei tai pavyksta, tačiau net ir praėjus gimtadieniui, nepalieka žinia, kad ateis kitas ir vėl reikės sukti galvą. Kad šiemet nesijaudintumėte, siūlome Jums šaunią idėja Jūsų vaiko gimtadieniui. Mes pažadame, kad šis gimtadienis bus pats įsimintiniausias ir linksmiausias. Leiskite šiemet gimtadienio programa pasirūpinti kitiems. Mes siūlome Jūsų vaiko gimtadienį paversti linksma švente, kupina įspūdžių ir naujų žinių su policijos akademijos jaunaisiais kursantais. Taip, patys policijos kursantai atvyks į Jūs vaiko gimtadienį ir praves šaunius užsiėmimus vaikams, kurių metu neliūdės ne tik nei vienas mažylis, bet bus įtraukti ir tėveliai.

Linksmybės

Vaiko gimtadienis, žinoma, pirmiausia turi būti pašėlusiai linksmas. Mes Jums pažadame, kad toks jis ir bus. Vaikai gaus pačių įvairiausių užduočių ir estafečių, kurių metu smagiai leis laiką. Jie galės patys užsiimti nusikaltimo išaiškinimu – atpažinti nusikaltėlį, jį apklausti, ištirti nusikaltimo vietą ir įkalčius. Argi tai ne šauni patirtis smalsiesiems mažyliams? Visas šias užduotis lydės vaikų juokas ir šypsenos. Juk žinote, kad policijos akademijos kursantai yra tikri linksmuoliai, nuolat įsiveliantys į painias ir juokingas situacijas.

Edukacija

Labai svarbu, kad Jūsų vaiko šventė bus ne tik paprastas pasilinksminimas. Jos metu vaikai sužinos naujų, svarbių dalykų. Jaunieji kursantai ne tik linksmins šventės dalyvius, bet ir papasakos vaikams apie tai, kaip svarbu gražiai bendrauti, praves gero elgesio pamokėles, paaiškins, kaip kovoti prieš patyčias mokykloje. Negana to, vaikai bus pamokyti vaikiškos savigynos.

Apdovanojimai

Kad Jūsų vaiko gimtadienis gražiai prasidėjęs dar gražiau ir pasibaigtų, po visos programos, vaikai yra įvertinami už jų darbą. Jaunieji kursantai prisaikdina mažuosius ir įšventina juos į policijos pareigūnus. Dabar jie privalo elgtis atsakingai ir tolerantiškai, neskriausti kitų ir ginti draugus bei paisyti visų galiojančių taisyklių.

Tai šauni idėja Jūsų vaiko gimtadieniui, nes tai būdas ne tik gerai praleisti laiką, tačiau ir įgyti naudingų žinių, kurios vaikams pateikiamos jiems priimtinu būdu. Vaikai besilinksmindami sužino, ką reiškia tolerancija ir koks turi būti gražus bendravimas su bendraamžiais. Tai labai svarbu šiandienos vaikams, kai patyčios tarp bendraamžių tampa rimta visuomenės problema.

291
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *