Katalizatorių supirkimas neįmanomas be specialios technikos

Katalizatorių supirkimas

Katalizatorių supirkimas

Atliekų supirkimas – paprastas procesas. Atveži stiklo duženas, suspaustas skardines ar plastikinius butelius, metalo laužą ar makulatūrą, viskas pasveriama, o tada sumokami pinigai. Yra viena sritis, kur viskas ne taip jau ir paprasta. Tai katalizatoriu supirkimas.

Atrodo, kas čia tokio? Atnešei pora kilogramų sveriantį katalizatorių ir viskas. Deja, viskas užtrunka kur kas ilgiau. Kaip vyksta katalizatorių supirkimas Kaune? Kokios procedūros ir kokie prietaisai reikalingi? Ar gali katalizatorius supirkti bet kas? Pabandysime atsakyti į šiuos klausimus.

Katalizatorių supirkimas Kaune vykdomas tik specialią įrangą turinčių įmonių. Deja, bet kas negali katalizatoriaus priimti. Jei taip yra daroma, vadinasi tai klasta ir apgaulė. Standartinė katalizatorių supirkimo procedūra yra tokia:

1 žingsnis. Svėrimas – atvežti katalizatoriai yra sveriami.

2 žingsnis. Tauriųjų metalų tikrinimas. Specialia aparatūra yra patikrinama, kiek ir kokių tauriųjų metalų yra katalizatoriuje.

3 žingsnis. Kainos paskaičiavimas ir atsiskaitymas. Tik patikrinus galima tiksliai pasakyti kainą.

Pažangūs prietaisai ir aparatūra yra naudojami tikrinant tauriuosius metalus. Tikrinimo būdai yra 2:

  1. Tikslinamoji analizė
  2. Cheminė analizė

Tikslinamoji analizė atliekama specialiu prietaisu, kuris nustato tik VIDUTINĮ metalų kiekį. Rentgeno fliuorescencinis spektrometras (analizatorius) gali nustatyti tik apytikslį kiekį, ir platininis ar paladinis katalizatorius yra. Jei klientą tenkina pasiūlyta kaina po tikslinamosios analizės, atsiskaitoma su juo iš karto. Jei klientas nori sužinoti tiksliai, kiek ir kokių tauriųjų metalų jo katalizatoriuje yra, teks palaukti, nes tada atliekama cheminė analizė. Katalizatorius yra homogenizuojamas (susmulkinamas), paimamas pavyzdys ir patalpinamas į specialią laboratoriją, kurioje nustatoma, kiek ir kokių medžiagų pavyzdyje yra. Tada apskaičiuojamas medžiagų kiekis iš viso turinio. Ir tik dabar sumokami pinigai. Procedūra gali užtrukti, tačiau taip klientas gali tikėtis geriausios kainos.

Aparatūra turi būti sertifikuota, atitikti tauriųjų metalų ir kitų medžiagų tikrinimo standartus. Tokią aparatūrą gali įsigyti tik specialios įmonės, o ne kiekvienas garažas. Katalizatorių supirkimas Kaune galimas tik keliose įmonėse, tarp kurių yra ir UAB „Rhodium.lt“.

Beje ta pati aparatūra gali būti naudojama ir kitų medžiagų išgryninimui ir aptikimui. Pavyzdžiui jos pagalba kompiuterio detalėse aptinkamas auksas.

Neparduokite savo seno katalizatoriaus bet kam, kreipkitės tik į profesionalus.

 

 

286
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *