Traktoriai ir traktorių padangos

Traktoriai – tai transporto priemonės, be kurių neįsivaizduojami jokie ūkio darbai. Galima rinktis naujus traktorius, tačiau jie yra santykinai brangūs. Galima pasirinkti ir dėvėtus – tada daugybė rūpesčių atkrenta nuo jūsų pečių. Užsisakius naudotus traktorius, jie atsiunčiami iš užsienio, daugiausia – iš Vakarų Europos šalių. Į Lietuvą atvežami populiariausių rūšių patys ilgaamžiškiausi  traktoriai. Klientams kai kurios įmonės suteikia galimybę įsigyti ne tik traktorių, bet ir jų detalių, kitos žemės ūkio technikos. Įmonės, į Lietuvą atvežančios traktorius, garantuoja, kad taip transporto priemones įsigysite gerokai pigiau, nei kad jas pirktumėte Lietuvos turguose ar žemės ūkio bendrovėse.

Traktoriai

Traktoriai

Naudoti traktoriai perkami Olandijoje, Vokietijoje, Italijoje. Technikos ieškoma pagal klientų poreikius ir išankstinius užsakymus, tad galima apsirinkti norimą firmą, markę ir kitus analogiškus parametrus. Įsigyjami traktoriai yra patikimi, žinoma jų istorija. Stengiamasi, kad įsigytasis traktorius būtų kuo patvaresnis, kokybiškesnis. Naudotam traktoriui ir technikai suteikiama tam tikro nustatyto laiko garantija. Vėliau, pasibaigus garantijai, taikomas ir pogarantinis taisymas. Jei reikia kitos technikos, galima iš anksto užsisakyti ir statybos darbams skirtus traktorius, ekskavatorius, kitą techniką, skirtą ūkio ir miško kirtimo darbams. Kaip žinoma, žmogui, pradedančiam ūkininkauti, reikia daugybės technikos. Žinoma, nauja technika yra modernesnė, tačiau ir senosios technikos kokybė yra puiki. Vienas didžiausių privalumų – kaina, kuri gali būti du, tris ir daugiau kartų mažesnė nei kad analogiškos naujos transporto priemonės.

Dažnai žmonės teiraujasi, per kiek laiko naudoti traktoriai pargabenami ir pristatomi į jų namus. Vienareikšmiško atsakymo nėra – jei norite labai ypatingo modelio, paieška gali užtrukti ir kiek ilgiau, iki mėnesio. Tačiau įmonės dažniausiai pažada traktorius surasti per ir pristatyti klientams per vieną mėnesį. Žinoma, žiūrima kokybės, nes klientui visuomet pristatoma tik aukštos kokybės transporto priemonė. Įmonė „Tovera“ sureikia galimybę įsigyti šių prekinių ženklų traktorius: „Valtra“, „Bobcat“, „Case“, „New Holland“ ir taip toliau. Dar viena prekė, kurią prekiauja ir kurią tiekia šiuolaikinės įmonės, prekiaujančios žemės ūkio technika – tai traktorių padangos. Jos siūlomos pirmiausia naujos, o, antra, kaina yra kur kas mažesnė nei kad siūlo kiti pardavėjai. Pagal poreikį ūkininkai ir visi, kurie naudojasi žemės ūkio technika, gali rinktis tiek labai aukštos kokybės, brangias padangas tiek ir šiek tiek pigesnes, tiksiančias senesniems, paprastesniems traktoriams. Visos traktorių padangos per 24 valandas pristatomos nurodytu adresu, joms suteikiama gamintojų garantija. Tad jei padanga sprogo, ji bus pakeista nauja arba pirkėjui bus sugrąžinami pinigai.

396
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *