Veiksmo kamera GoPro Hero3

Veiksmo kamera GoPro Hero3

Veiksmo kamera GoPro Hero3

Greičiausiai neatsirastų prieštaraujančių teiginiui, jog GoPro inžinierių darbas, tobulinant Hero3 veiksmo kameras, tai aukščiausios kokybės rezultatas, prieinamas kiekvienam vartotojui. Pasirodę pirmieji baltas bei sidabrinis modeliai – savo kokybe bei išskirtinėmis savybėmis nustebino daugelį vartotojų, tačiau naujasis GoPro Hero3 juodasis serijos modelis įrodė, jog gamintojas neketina stovėti vietoje ir geba savo klientams pasiūlyti itin profesionalią vaizdo kokybę. Taigi, jei esate ekstremalaus sporto mėgėjas ar tiesiog leidžiate laiką lauke ir norite pasidalinti šiomis akimirkomis su visu pasauliu,- GoPro Hero3 tam tinkamiausia priemonė.

Visų pirma galima pabrėžti, jog šis modelis nuo ankstesniųjų skiriasi dydžiu. Tai pati mažiausia GoPro sukurta kamera. Jos dydis prilygsta degtukų dėžutei, na o tai žinoma puiki žinia vartotojams. Taip pat naujausias modelis pasižymi didesniu megapikselių bei kadrų kiekiu,- visa tai išskiria GoPro Hero3 iš visų esamų konkurentų. Investavę į šį modelį tikrai nepasigailėsite, mat turėsite galimybę įamžinti iš ties geriausios kokybės kadrus ir visiškai nesvarbu, tai darysite dienos šviesoje ar ne, būtent dėl to, juodoji serija yra skirta ne tik paprastam vartotojui – mėgėjui, bet ir profesionalams.

Kalbant apie veiksmo kameros valdymą, galima drąsiai teigti, jog jis išliko itin paprastas ir gerai suprantamas. Įrenginys turi vos kelis pagrindinius mygtukus, kurių pagalba galima keisti įvairius nustatymus. Viršutinis kameros mygtukas yra skirtas aparatui įjungti, išjungti bei pereiti į filmavimo rėžimą, na o kiti du mygtukai valdo kameros nustatymus bei bevielį internetinį ryšį.

Dar vienas juodosios serijos veiksmo kameros modelio privalumas – jį įsigiję gausite  begales skirtingų priedų, laikiklių ir aksesuarų, vienas jų yra nešiojamas bei atsparus vandeniui veiksmo kameros valdymas. Gamintojų teigimu, naudojant specialų, vandeniui atsparų dėklą, kurį, žinoma, gaunate nemokamai, kaip dalį komplektacijos, galite keisti kameros rėžimus bei pradėti arba sustabdyti įrašymo procesą. Ši funkcija turi ir keletą apribojimų: vaizdo kamera turi būti ne giliau kaip 3 metrų gylyje, o atstumas, iš kurio palaikomas valdymo ryšys – ne didesnis kaip ~182 metrai. Šis veiksmo kameros patobulinimas ne tik dovana ekstremalaus sporto mėgėjams, bet ir milžiniškas žingsnis į priekį, kuris nesuteikia galimybės nei vienam kitam veiksmo kamerų gamintojui prilygti naujajam GoPro Hero3.

Jei esate išbandę bent vieną iš GoPro išleistų veiksmo kamerų modelių, greičiausiai pastebėjote, jog tai ne tik gaminiai atitinkantys aukščiausios kokybės reikalavimus, bet ir siūlantys geriausią kainos ir kokybės santykį. Taip pat galima drąsiai teigti, jog šiai dienai GoPro Hero3 rinkoje neturi potencialių konkurentų, kurie galėtų pasiūlyti bent panašią kokybę. Taigi, jei jūsų planuose yra naujos veiksmo kameros pirkimas, galite būti tikri, jog tai pats geriausias galimas pasirinkimas.

399
4.67/5 ( 93% )
remiantis 3 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *