Kreditas

Jei jūs turite pasiskolinti fondus prieš savo kitą atlyginimą, bet norėti būti įsitikinęs, kad jūsų nekaltina ranka ir koja kreditas mokesčiuose ir priemokose už aptarnavimą, svarbiausias daiktas, kurį jūs galite padaryti turi padaryti jūsų tyrinėjimą anksčiau, negu jūs galutinai susitarsite. Žemos mokesčio mokėjimo dienos paskolos nėra sunkios surasti, jei jūs darote deramą tyrinėjimą. Tai gali būti padaroma, užgrobiant jūsų telefonų knygą, žiūrint geltonuosiuose puslapiuose ir skambinant dėl vietinėms mokėjimo dienos paskolos kompanijoms, ar jūs darote paiešką ant tinklo, kur mokesčiai turi kreditas būti išdėstyti ant jų svetainės. Jei jie nėra, praleiskite per tai ir nueikite į kitą.

KreditasJūs gausite žemiausius mokesčius ir priemokas už aptarnavimą, jei jūsų atlyginimai atvyks į standartinį dviejų savaičių mokesčio periodą. Tie, kas tiktai yra užmokėtas mėnesio gali laukti, kad prismeigs didesnius mokesčius jų paskolose dėl to, kad mokėjimo dienos paskolos kompanijos negaus savo pinigų kai tik dviejų savaičių paskolos užmokestis. Apskritai šitos paskolos gali svyruoti nuo minimumo 100$ į 750$ maksimumą, nors kiekviena kompanija yra skirtinga, ir keli yra įgalioti ir pasiruošę pritarti paskoloms daugiau kaip 1000$. Mokesčiai, kad jus apkaltina yra normaliai pagrįsti kiekvienais 100$, kuriuos jums duoda. Šitie mokesčiai nėra paimti iki jūsų kito atlyginimo, kai paskola, plius mokesčiai, yra automatically, atsiimtas iš jūsų pranešimo.

Žemos mokesčio mokėjimo kreditas dienos paskolos yra duotos tiems, kam reikia mažos finansinės pagalbos, kad apimtų jų išlaidas iki jų kito atlyginimo. Jums gali ne būtinai pritarti kiekiui, kurį jūs prašėte. Jūsų pritarimas fondams priklauso faktoriais, svarbiausia būtybė laikotarpis, kad jūs buvote su savo darbdaviu. Apskritai, tai yra elgesio taisyklė, kad jūs kreditas turite būti su savo einamąja vieta darbo bent jau 6 mėnesių laikotarpiui. Paskolos gali būti išdalytos, jei jūs buvote ten mažesniam laikui, tačiau jūs galite laukti didesnio mokesčio būti paimtas ant jūsų paskolos kiekio viršūnės.

366
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *