Plastikiniai langai

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai

Namuose sumontuoti nesandarūs langai šiais laikais – tiesiog pražūtis, nes pro tokius langus laukan išeina 30 procentų ir daugiau šilumos. Taigi žmonės priversti susimąstyti apie langų keitimą. Šiandien vis dažniau pasirenkami plastikiniai langai, tačiau nieko apie tai neišmanant galima gana smarkiai apsigauti. Kas dieną į pašto dėžutes gauname krūvas reklaminių lankstinukų su tam tikrų įmonių reklamomis. Tačiau kaip žinoti, ar įmonė išties patikima ir už atitinkamą kainą gausime puikios kokybės langus? Taip pat ir laikraščių antraštės mirgėte mirga nuo skelbimų, siūlančių susidėti plastikinius langus. Bandant langus dedančių firmų skelbimų ieškoti pagal internetinę paiešką, dažniausiai pirmame plane rodomos įtakingiausios ir didžiausios įmonės, kurių ir paslaugos gana dažnai yra kiek brangesnės.

Kartais čia verta paklausyti ir kaimynų, giminaičių, draugų patarimų. Visgi reikėtų turėti ir savo nuomonę ir žinoti pagrindinius kriterijus, kurie padės jums paprasčiau išsirinkti langus. Fiksuojama,  kad prieš kelerius metus buvo per 300 įmonių, siūlančių plastikinių langų montavimo paslaugas. Kiek jų yra šiandien, pasakyti sudėtingiau. Taigi už tą pačią sumą, pavyzdžiui, 1000 litų vienoje firmoje mums bus siūlomi gana neblogos kokybės plastikiniai langai, o kitur gausime gana elementarų, paprastą ir ne per geriausios kokybės langą. Langais prekiaujančios įmonės pastebi, kad bene dažniausiai klausiama langų kainos.

Tačiau ekspertams sunku atsakyti nežinant, kokie jūsų turimų langų matmenys, galbūt prireiks nestandartinio dydžio langų, galbūt norėsite visų darinėjamų langų, kurie kainuos brangiau ir panašiai. Tačiau langų kainos gali būti pateikiamos labai tiksliai, tačiau tuo žavėtis nereikėtų, nes maža kaina lygu prastesnė kokybė. Nereikėtų kreipti dėmesio į langų dizainą, spalvas bei kameras. Tai ne patys svarbiausieji kriterijai. Reikėtų aplankyti bent keletą plastikiniais langais prekiaujančių ir juos montuojančių įmonių salonų, vėliau palyginti kainas ir bandyti išsirinkti langus, kurie yra geriausios kokybės. Jei turite nemažai pinigų ir neturite laiko, pastarasis variantas jums netiks.

Deramai sumokėjus, gal netgi daugiau, nei priklausytų, gausite atitinkamos kokybės gaminius. Viena aišku – nereikia būti per daug patikliems ir nepasiduoti prekybininkų įkalbinėjimams bei manipuliacijoms, kad neva šie plastikiniai langai yra patys geriausi. Svarbiausia atkreipti dėmesį į stiklo paketus – jie garantuos, kad šiluma pro langus neišeis į lauką. Svarbūs ir lango apkaustai, saugojantys nuo vagių patekimo ir padedantys lengviau atverti langus. Svarbu tinkamai pasirinkti langų profilį – plieninis profilis neleis langams išsikraipyti, prarasti formos, langas neklius, išlaikys savo formą.

385
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *