"Viskas Sveikatai" čiužiniai ir antčiužiniai jūsų tobulam miegui

Žmogui sveikata yra labai svarbi. Garsus antikos filosofas Sokratas yra pasakęs: “Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas.” Tačiau sveikatą, kaip daugelis žmonių įsitikinę, įtakoja ne tik mityba, bet ir poilsis. Žmonės, kai prastai išsimiega, būna niūrios nuotaikos, yra nedarbingi ir visa diena tampa neproduktyvi. Ką daryti, kad mes pagaliau naktimis miegotume “grožio miegu”?

čiužiniaiInternetinė parduotuvė “Viskas Sveikatai” siūlo ne tik kaip pagerinti sveikatą, bet ir miego kokybę. Žinia, jog vieni iš svarbiausių miego atributų yra čiužiniai. Būtent kokybiškus bei patogius čiužinius ir siūlo ši internetinė parduotuvė.

“Viskas Sveikatai” savo asortimente yra pateikusi “Riposo” prekinio ženklo čiužinius. Jie išsiskiria tuom, jog yra itin patogūs ir pritaikyti kiekvienam. Būtent tai suteikia ortopedinio prisitaikymo savybė, dėl to čiužinys prisitaiko prie jūsų kūno formų, tad jausitės taip, lyg čiužinys būtų sukurtas jums individualiai ir galėsite mėgautis tobulu miegu.

Čiužinys visiškai nekenkia sveikatai – ant jo gali miegoti net alergiški žmonės. Tą leidžia apsauga nuo įvairių kenkėjų ir dulkių erkučių bei antialerginė – antibakterinė apsauga. Taip pat didžiulis pliusas yra tai, jog “Riposo” čiužiniai yra gaminami iš viskozės elastinės medžiagos, tad juose nesikaupia statinis elektros krūvis, čiužinys kvėpuoja.

Kadangi “Viskas Sveikatai” internetinei parduotuvei yra labai svarbus jūsų pasitikėjimas, ji jūsų perkamam čiužiniui suteikia net 15 metų garantiją!

Taipogi miego kokybę galima gerinti ne tik pasirinkus tinkamą čiužinį, bet ir antčiužinį. Lietuvoje antčiužiniai neseniai atsirado, tačiau jau pradėjo populiarėti. Antčiužinius galima dėti ne tik ant čiužinių, bet ir kito, miegui skirto pagrindo, pavyzdžiui, sofos. Jie suteikia daugiau komforto, apsaugo pagrindinį čiužinį nuo dėmių bei padeda jam ilgiau tarnauti.

“Viskas Sveikatai” parduotuvė taip pat jums siūlo įsigyti antčiužinius. “Riposo” čiužinukai yra labai kompaktiški, juos lengva suvynioti, tad yra nesunku pervežti. Jie sumažina nugaros, pečių ir klubų skausmus. Taip pat puikiai prisitaiko prie kūno formos, svorio ir temperatūros.

“Riposo” antčiužiniai yra su bambuko pluošto užvalkaliuku, kuris yra itin pralaidus orui. Jis nesugeria kvapų ir neleidžia kauptis drėgmei, palaiko pastovią kūno temperatūrą ir, be kita ko, yra itin malonus ir švelnus. “Riposo” antčiužiniams “Viskas Sveikatai” parduotuvėje yra suteikiama net 5 metų garantija!

Daugiau informacijos galite rasti užėję į parduotuvės internetinį tinklapį www.viskassveikatai.lt . Taip pat galite pasikonsultuoti telefonu +370 612 53580 ar el. paštu info@viskassveikatai.lt , „Viskas Sveikatai“ darbuotojai jums patars ir padės išsirinkti jums labiausiai tinkamą čiužinį ar antčiužinį.

 

643
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

  1. vertinu miega

    Tikrai sunku issirinkti ciuzini, kai tiek pasiulos. Taciau reiktu apsidairyti i naujus gamintojus Lietuvoje, kurie gamina is tu paciu zaliavu kaip ir kiti tik kainos daug patrauklesnes. Pasiziurekite Maiza ciuziniai – puiki kokybe, o kaina nesikandzioja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *