Automobilių stiklų keitimas

Automobilių stiklai – vienos svarbiausių ir labiausiai atsakingesnių vairuotojų prižiūrimų automobilių dalių. Kuo matomumas pro juos prastesnis, tuo didesnė rizika nelaimingiems atsitikimams. Niekam nekyla klausimų, ar reikia valytuvų, kai užklumpa liūtis ar ima snigti. Tačiau dažnai pamirštami elementarūs langų priežiūros ypatumai, dėl kurių nukenčia stiklo vientisumas- atsiranda daugybė įbrėžimų ar netgi perskyla.

automobilių stiklaiYra daugybė kokybiškai veikiančių valiklių, kurių pagalba be jokio didelio vargo ir pastangų pašalimani visi besikaupiantys nešvarumai. Tačiau kai ateina pirmieji šalčiai ir vis dažniau rytais atsikėlę randate savo automobilį su kiekvieną kartą storėjančiu sniego sluoksniu, po kuriuo slepiasi ledas, nepulkite jo gremžti tuo, kas pakliūva po ranka. Pirmiausia, įjungę šildymą (tik ne stipriausią), palaukite kol stiklai šiek tiek atšils, o grandiklį panaudokite tik kaip pagalbinę priemonę, kadangi šis gadina stiklą jį braižydamas. Lygiai taip pat kenksmingas yra bandymas į pagalbą pasitelkti valytuvus, kol ledas dar neatitirpęs. Jei langai nuolat braižomi, sumažėja jų patvarumas, kas reiškia didesnius pavojus kelyje.

Stiklai, pažeisti nedidelių įbrėžimų ir įtrūkimų, ilgainiui tampa kliūtimi geram kelio matomumui, gali bet kada perskilti ir daug lengviau sudužti esant net ir nestipriam poveikiui iš išorės. Tokiose situacijose atsidūrusiems jau neišvengiamai būtinas automobilių stiklų keitimas.

Galima tikrai daug sutaupyti laiko, pinigų ir jaustis saugiau, jei tik išmokstama skirti pakankamai dėmesio tinkamai automobilio priežiūrai, laiku pastebėti net ir nereikšmingai atrodančius pažeidimus. Įprasta leisti situacijai maksimaliai pablogėti, o ne ieškoti sprendimo iš karto, vos supratus apie galimus pakitimus. Taip elgiamasi atsižvelgiant į išlaidas, kurių vengiant tikima, jog nieko blogo nenutiks, o matomas vaizdas nesureikšminamas. Tačiau, tiesa visai kita. Laiku nesutvarkius stiklų, lengviau gali būti pakenkta ir kitoms automobilio dalims, o blogiausia, kas gali nutikti- autoįvykis, kurio kaltė guls ant Jūsų pečių dėl, rodos, taip nežymiai besiskiriančio matomumo per pažeistus langus…

Jei susirūpinote savo saugumu ir norite įsitaisyti naujus, nepažeistus, geriau savo funkciją atliekančius sandaresnius langų stiklus, kreipkitės į mūsų įmonę „Vidukas“, kuri įsikūrusi Klaipėdoje. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti reikiamus stiklus, pakonsultuos visais rūpimais klausimais, informuos plačiau apie jų priežiūrą ir, esant pageidavimui, patys atliks keitimo darbus. Mūsų sandėliuose yra itin platus prekių asortimentas, net ir retų modelių automobiliams stiklus pristatome vos per keletą dienų. Savo darbams taikome 12 mėnesių garantiją. Daugiau informacijos apie mus rasite internete, adresu: www.autostiklas.lt.

667
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *