Patarimai norintiems išsinuomoti automobilį

Automobilių nuoma yra paslauga, kurios metu jūs išsinuomojate pageidaujamos markės automobilį tam tikram laikotarpiui. Tačiau tam, kad automobilio nuoma būtų sklandi ir nekiltų nemalonumų, verta atkreipti dėmesį į šiuos patarimus.

automobiliu nuomaPrieš išsinuomodami automobilį gerai apgalvokite, kokia transporto priemonė jums yra reikalinga. Tam, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą, apgalvokite, kokiam tikslui jums yra reikalingas automobilis (ruošiatės keliauti su šeima, laukia iškilmės ir pan.). Tuo atveju, jei ruošiatės iškilmingai šventei, rinkitės prabangų, puošnų automobilį, na o jei ruošiatės keliauti su šeima, pagalvokite apie patogią, erdvią bei ekonomišką transporto priemonę. Gebėjimas įvardinti kelionės tikslą leis pasirinkti geriausią variantą.

Koks automobilis jums yra reikalingas, nuspręsti padės ne tik kelionės tikslo įvardijimas, bet ir kelionės dalyvių skaičius. Kuo tiksliau žinosite, kiek žmonių keliaus kartu su jumis, tuo lengviau bus išsirinkti automobilį. Žinoma, jei ruošiatės keliauti tik su savo šeima, nebus sunku sužinoti kelionės dalyvių skaičių, tačiau jei laukia ypatinga šventė, suskaičiuoti, kiek žmonių keliaus kartu su jumis gali būti truputį sunkiau. Vis dėlto, stenkitės sužinoti kuo tikslesnį keleivių skaičių, tuomet išsirinkti automobilį bus kur kas paprasčiau. Jei keleivių daug – rinkitės transporto priemonę, talpinančią didelį skaičių keleivių, tačiau jei norite prabangos, verta apie didesnį kiekį prašmatnių automobilių.

Daugumai žmonių, renkantis tam tikrą prekę ar paslaugą, kaina tampu vienu svarbiausių kriterijų. Ne išimtis ir automobilių nuoma. Nepaisant to, jog automobilio nuomos kainą lemia markė, pagaminimo metai bei laikotarpis, kuriam bus išsinuomojamas automobilis, verta pabrėžti, jog vietovė taip pat gali lemti transporto priemonės nuomos kainą. Kuo didesniame mieste ieškote nuomojamo automobilio, tuo nuomos kaina bus didesnė. Štai, pavyzdžiui, automobilių nuoma Kaune paprastai kainuoja daugiau nei automobilių nuoma Plungėje ar Radviliškyje. Kita vertus, reikia pabrėžti ir tai, jog kuo didesnis miestas, tuo didesnė pasiūla – paprastai mažesniuose miesteliuose yra tik keletas įmonių, teikiančių automobilių nuomos paslaugą, tuo tarpu didžiuosiuose mūsų šalies miestuose tokio pobūdžio įmonių priskaičiuojamos kelios dešimtys.

Na, o pabaigai – dar keletas svarbių pastebėjimų. Atminkite, jog paskambinus ar parašius elektroninį laišką į automobilių nuomos punktą, jums reikės pateikti atsakymus į šiuos klausimus: kokios markės bei pagaminimo metų automobilio pageidaujate; nurodyti kiek bus keleivių ir kiek transporto priemonių norite rezervuoti; taip pat turėsite pranešti, kokiam laikotarpiui norite išsinuomoti transporto priemonę. Beje, nors dauguma automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių prašo nurodyti konkretų laikotarpį, kuriam bus reikalingi automobiliai, reikia pabrėžti, jog beveik visos įmonės suteikia galimybę už papildomą mokestį pratęsti automobilio nuomą.

701
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *