kedes be apmusalas

Biuro kėdės – svarbiausias biuro baldas

Biuro kėdės yra vienos iš svarbesnių biuro baldų. Juk būtent sėdėdami, mes praleidžiame didesniąją savo darbo dienos dalį. Būtent biuro kėdės yra atsakingos už mūsų patogumą dirbant, taip pat jos yra atsakingos už mūsų gerą savijautą. Ilgą laiką sėdint netaisyklingai gali pradėti varginti nuolatinis nugaros, riešų, kaklo ir pečių skausmas.  Todėl perkant biuro kėdes, jas reikėtų rinktis išmintingai.

biuro-kedesVisų pirma kėdė turi atitikti mūsų kūno sudėjimą, sėdėdami mes turime jaustis patogiai. Labai gerai, jei kėdės aukštį galima reguliuoti, kadangi visi žmonės yra skirtingo ūgio, o nereguliuojamo aukščio kėdes yra sudėtinga pritaikyti visiems darbuotojams. Be abejonės daugiafunkcinės biuro kėdės yra kur kas pranašesnės už paprastas biuro kėdes dėl to, kad daugiafunkcinėse biuro kėdėse yra reguliuojamas ne tik aukštis, bet ir nugaros atrama, sėdynės kampas bei atlošas, visa tai padės sureguliuoti kėdę taip, kad jaustumėtės patogiai.

Taip pat turėtumėte atsižvelgti į kėdės plotį, bei medžiagą, kuria kėdė yra dengta. Medžiaga yra bene labiausiai paplitęs biuro kėdžių apmušalas. Pagrindinis medžiagos privalumas yra pigumas, bei spalvų įvairovė. Todėl medžiaga, dengtas kėdes nesunkiai priderinsite prie bet kokio interjero. Pagrindinis medžiagos trūkumas yra ganėtinai greitas susidėvėjimas.

Oda  – tai brangiausias, tačiau kokybiškiausias ir patvariausias biuro kėdžių apmušalas. Natūralios odos susidėvėjimo laikotarpis yra apie 4 kartus mažesnis nei bet kurio kito apmušalo. Odą lengva prižiūrėti, o savybė prisitaikyti prie žmogaus kūno temperatūros, leis patogiai jaustis tiek žiemą, tiek vasarą.

Skaityti visą straipsnį »