Mikroautobusų nuoma

Išsirinkti labiausiai jūsų poreikius patenkinantį mikroautobusą nėra taip paprasta. Juolab, kai transporto priemonę žadate pirkti, dažniausiai naudojimosi eigoje paprasčiausiai priprantate prie technikos, vairo aukščio ir panašaus tipo mechanizmų. Tačiau kuomet tampa aktuali mikroautobusų nuoma, trumpas laikas, per kurį naudositės transporto priemonėmis, turi būti išnaudotas patogiai. Tinkamiausio mikroautobuso pasirinkimas nėra toks paprastas procesas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Rodos, juk tai tik mašina, o daugiau ar mažiau, neskaitant jos gabaritų, nėra labai didelio skirtumo. Visgi, kai kurie impulsyviai net ir patys to nejusdami renkasi konkrečią priemonę ir būtent su ja važiuoja. Metai iš metų keičia automobilius, tačiau viena firma išlieka mylimiausia ir labiausiai mėgstama. Taigi, mikroautobusų nuoma Vilniuje ar bet kokiame kitame mieste nėra toks paprastas procesas, kaip dažniausiai galima tikėtis. Visgi, egzistuoja keli paprasti patarimai, kurie padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius patenkinantį variantą.

  1. Jokiu būdu nepasirašykite sutarties tol, kol pats neįsėsite į transporto priemonę. Žinoma, jei nuomosite internetu, tuomet tokios galimybės greitai dingsta. Tačiau jei tik „šansas“ egzistuoja, būtinai pasinaudokite galimybe ne tik įsėsti į mašiną, tačiau ir pabandyti važiuoti aikštelėje. Daugelis mano, jog tai nėra būtina, nes mašinos labai nesiskiria, ypač jei nuolat važinėjate tuo pačiu modeliu, kurį nuomojate. Tačiau tai išties netiesa, o ne kiekviena firma atsiradus skubiam reikalui gali pakeisti transporto priemonę.
  2. Jei užsisakinėjate internetu, tuomet pasirinkite tą mikroautobusą, kurio modelį jau esate išbandęs anksčiau. Neįmkite drastiškai besiskiriančių nuo tų, kuriuos jums teko vairuoti anksčiau. Pavyzdžiui, nuolatos vairavote Golfą, o nuomojatės Džipą. Patikėkite, gabaritus bus jausti labai sunku.
  3. Įsėdęs į transporto priemonę, net jei dar tik renkatės, kaskart pasibandykite nusistatyti sėdynę jums reikiamame aukštyje, pasikoreguokite veidrodėlius. Nekreipkite dėmesio, kad nuomotojas nepatenkintas, jos visas transporto priemones taip detaliai tikrinate. Neužtenka manyti: „Kai reikės vairuoti, tada susitvarkysiu“. Turite įvertinti visą situaciją iškart ir kuo detaliau, kad paskui nekiltų jokių problemų.
  4. Žinoma, transporto priemonę taip pat reikia rinktis atsižvelgiant į tai, ar keliaujate su maža žmonių grupele, ar su šeima ar draugų kompanija. Visi turi jaustis kuo patogiau. Jei keliaujate penkiese, geriau venkite labai mažų mašinų. Žinoma, jomis laviruoti yra daug lengviau, tačiau gale sėdintys trys žmonės nuolat skųsis dėl sulenktų kojų ir nepatogumo. Pasistenkite rasti optimaliausią variantą.

Auto transporto nuoma nėra sudėtingas procesas. Užpildyti dokumentus yra labai paprasta, juolab, tam nereikia daug laiko. Tačiau tiesa ta, jog kartais mašinos pasirinkimas gali būti rimtas galvos skausmas. Nepamirškite, jog tai negali būti impulsyvus žingsnis, kurį sektų kiti neapsigalvoti veiksmai. Mikroautobuso nuoma daugeliu atveju vienas iš pačių geriausių pasirinkimų, kuris padeda pasiekti norimus tikslus. Pavyzdžiui, keliauti po Lietuvą arba Europos šalis, surengti vakarėlį, kuriam reikia gana didelės mašinos. Kuo anksčiau pradėsite ieškoti labiausiai jums tinkamos transporto priemonės, tuo nuoma bus pigesnė ir, žinoma, būsite užtikrintas, kad gausite tą automobilį, kurio jums iš tiesų reikia.

Tiesa, ypač atidžiai pildykite dokumentus ir pasižadėjimus saugoti mašiną. Žinoma, nusikaltimo arba nelaimės atveju, visas išlaidas padengs draudimas, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kad firma akcentuoja, jog nuomotojas privalo sumokėti taip pat dalį pinigų už sukeltus rūpesčius keičiant transporto priemonę. Tad šįkart ištikro perskaitykite sutartį ir susipažinkite su egzistuojančiomis taisyklėmis, nes jų nežinojimas gali būti rimtų problemų priežastimi.

Išsinuomokite kokybiškiausią automobilį už geriausią kainą! Rinkitės MNP!

974
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *