vartotoju kreditai

Kreditai – dažniausiai užduodami klausimai

Kartais nutinka taip, kad pinigų reikia nedelsiant, ir tenka ieškoti, iš kur būtų galima pasiskolinti, ir, pageidautina, kad pinigai pasiektų gavėją kuo greičiau. Viena geriausių išeičių – tai kreditai, kurie gali būti suteikiami per labai trumpą laiką, tiesiog užpildžius paraišką internetu. Apie greituosius kreditus sklando įvairiausių gandų, kurie kartais būna ir neigiami, taigi, kaip viskas yra? Pateiksime dažniausiai užduodamus klausimus bei atsakymus.

kreditaiAr kreditai gali būti suteikiami visiems? Paprastai greitieji kreditai suteikiami pilnamečiams asmenims,gaunantiems pastovias pajamas ir kurie neturi pradelstų įsiskolinimų. Jei turite pasiėmę paskolą, pavyzdžiui, būstui ar automobiliui, jums vis tiek gali būti suteiktas kreditas, tačiau, jei turite pradelstų įsiskolinimų, kredito gauti nepavyks.

Kiek kainuoja pasiimti kreditą? Tai paprastai priklauso nuo norimos pasiskolinti sumos ir laikotarpio, per kurį įsipareigojate kreditą grąžinti. Jei imate kreditą dviems savaitėms, jis kainuos pigiau nei skolintis mėnesiui arba dar ilgesniam laikui. Skolinantis pirmą kartą greitieji kreditai gali būti suteikiami itin palankiomis sąlygomis.

Skaityti visą straipsnį »