skysti tapetai

Tapetai dar paprastesniam remontui

Apklausos rodo, kad dauguma žmonių savo būstą remontuoja maždaug kas dešimt metų. Kai kurie remonto darbus dar labiau atidėlioja, jau vien dėl to, kad tai užtrunka nemažai laiko. Šiandien vis labiau kažkur skubame, taigi, namų atnaujinimui galime skirti vis mažiau laiko. Be to, remontas paprastai nemažai kainuoja: tapetai, dažai,laminatas ir t.t. Štai ir susidaro nemaža suma. Vis dėlto, kartais ir šiek tiek atnaujinus namus rezultatas būna džiuginantis, kartais pakanka tiesiog perdažyti sienas ar pasikeisti tapetus. Kartais pasirenkama tokia tapetų spalva, kuri greitai pabosta, taigi, norisi vėl atsinaujinti.

TapetaiKą daryti, kad remonto darbai vyktų dar greičiau ir sklandžiau? Šiandien tikrai yra iš ko rinktis, pavyzdžiui, skysti tapetai gali pagreitinti šiuos darbus. Net jei esate nelaba įgudę daryti remonto darbus, vis tiek galite tai padaryti, nes skysti tapetai užtikrina, kad darbas bus atliktas sklandžiai.

Skaityti visą straipsnį »

Skysti tapetai: didžiausi privalumai

Puiki naujiena tiems, kurie pratę savarankiškai daryti remontą – jei namuose nelygios sienas, geriausia dažymo alternatyva – skysti tapetai. Juos labai paprasta užtepti, lengva nuimti, o rezultatas – tikrai džiuginantis.

Skysti tapetaiKai kurie žmonės mano, kad skysti tapetai kainuoja pernelyg brangiai, ir kad reikia pernelyg daug „terliotis“ – tai visiškai nėra  tiesa. Štai – didžiausi skystų tapetų privalumai:

Puikiai tinka nelygioms sienoms. Skysti tapetai – puikus pasirinkimas skubantiems ir nenorintiems lyginti sienų. Skysti tapetai tiesiog užglaisto visus nelygumus. Rezultatas tikrai bus stulbinantis.

Skaityti visą straipsnį »