orailietuvoje

Skelbimas gali tapti jūsų savireklama

Savo siūlomų prekių vartotojų rate vietinių gyventojų jums nebeužtenka, norite plėstis ir užvaldyti dar ir užsienio rinką? O gal jūsų įmonė ar plėtojamas verslas yra įsikūręs netoli valstybinės sienos arba turite galimybę savo paslaugas teikti ir užsienyje? Ko tuomet trūksta? Turbūt, pranešti apie save būsimiems vartotojams už sienos ribų?

skelbimai užsienyjeSkelbimai užsienyje – suteikia daugiau galimybių jūsų plėtojamai prekių ar paslaugų prekybai, padidina žinomumą – jūsų vardas taps žinomas ne tik vietiniams gyventojams, bet ir kitos šalies, kurioje skelbimas viešinamas, piliečiams ir atvers daugiau kelių į sėkmingą verslą. Kaip patalpinti skelbimą užsienyje? Tai galite padaryti įdėdami savo skelbimą į internetą, pasirinkę tam tikrą internetinių skelbimų tinklapį, prieinamą ir žinomą kelių šalių vartotojams. Tai pigiausias ir greičiausias būdas paskelbti apie save svetur.

Skaityti visą straipsnį »

Vėjuoti orai Palangoje

Vėjuoti orai PalangojeOrai Lietuvoje dažniausiai atneša žmonių nepasitenkinimą. Jei orai Lietuvoje yra šilti, senoliai piktinasi, kad jiems tokia šiluma sukelia širdies negalavimus. Kai orai Palangoje būna lietingi ir niūrūs, psichiatrai tvirtina, kad tokie orai Lietuvoje daugina depresija sergančių žmonių skaičių. Vaikams labiausiai patinkantys orai Lietuvoje yra šilti, giedri ir saulėti. Tačiau tokie orai Lietuvoje gali visiškai nepatikti nepernešantiems karščio. Yra moterų, kurioms tam tikrame amžiuje ir 20 laipsnių šilumos naktį neleidžia išsimiegoti. Vyrai irgi tvirtina, kad jiems palankiausi orai Palangoje – kai saikingai šilta. Iš tikrųjų, kai orai Lietuvoje būna labai karšti, žmonės vaikšto suplukę, suprakaitavę. Kartais tokie orai Palangoje parodo ir mūsų tautiečių nevalyvumą, kai šie jau iš tolo trenkia prakaitu. Vis dėlto orai Lietuvoje yra geri tokie, kokie yra. Pagal kiekvieno įgeidžius orai Lietuvoje tikrai nepasikeis. Kad orai Lietuvoje visiems patiktų, to nebuvo ir nebus. Jei orai Palangoje ir toliau bus tokie nepastovūs, nepatenkintieji gali emigruoti iš Lietuvos. Nors, tiesą sakant, orai Lietuvoje dar nėra tokie blogi, kaip apie juos galvojama. Stenkimės ir patys, kad orai Lietuvoje išliktų kuo pastovesni – neterškime gamtos, apribokime transport naudojimą, ir orai Lietuvoje atneš daugiau džiugių akimirkų.