orai palangoje

Orai Palangoje ir jų įtaka verslui

Esu studentė, kuri vasarą nusprendė padirbėti vienoje iš Palangos kavinių ir taip užsidirbti truputėlį pinigų savo reikmėms. Savo strapsnyje analizuosiu orus Palangos mieste ir jų įtaka verslui. Ne paslaptis, kad vasaros sezono metu, Palangos kavinės uždirba du kartus daugiau negu per likusius metų mėnesius. Mano darbo vieta buvo netoli Palangos tilto, strategiškai patogioje vietoje.

orai PalangojeAtėjus pirmai darbo dienai, susipažnau  su kolektyvu, kuris mane labai šiltai pasitiko. Iš karto prasidėjo apmokymai. Stengiausi, buvau greita mokinė, viską greitai perpratau ir pagaliau prasidėjo tikras darbas!

Dirbti iš karto nebuvo sunku, kadangi mūsų kavinė nesulaukdavo daug svečių. Tą savaitę pamenu labai gerai, kadangi dažnai lijo ir griaudėjo, orai buvo šlapi ir drėgni. Kavinės apyvarta siekdavo tik kelis šimtus litų. Mūsų direktorius netgi juokaudavo, kad jei tokie orai užsitęs, teks atleisti žmones. Ši orų problema mane neramino, kadangi aš buvau naujokė ir turbūt prarasčiau darbą, pirmoje vietoje. Daug jaudindavausi ir pergyvenau, dažnai stebėdavau dangų, žiūrėjau kokia orų prognozė numatoma savaitei. Tai ką mačiau savo akimis manęs nedžiugino nes meteorologiniai puslapiai rodė, visas dienas lietingas.

Skaityti visą straipsnį »