krosnele kw reiskia

Kaip išsirinkti granulinę krosnelę

Kiekvienam naujai susiduriančiam su statybos sritimi kyla noras pačiam įsigilinti į techninius įsigijamos produkcijos parametrus. Norint suprasti, ką, už kokią kainą ir kur išsirinkti, kokia prekės kaina yra „didelė“ , kokia „maža“, ką reiškia „puiki kokybė“, „kokybiškas produktas“ ir taip toliau, reikia skirti šiek tiek laiko ir kantrybės įsigilinti į specifinės rinkos ypatybes bei niuansus.

Skandinaviškas ar itališkas židinys?

krosnelėsDažnai mūsuose vyrauja nuomonė, kad tik Šiaurės šalyse sukurti ar pagaminti produktai yra verti mūsų dėmesio, tačiau  reikėtų įvertinti, kad daugelis Skandinavijos šalių savo produkcijos gamybą senokai perkėlė į kitas Vakarų ar Rytų Europos šalis, tuo sumažindami gamybos kaštus, aišku, tai neturėtų reikšti, kad gaminio kokybė keičiasi – išlaikoma ta pati medžiagų kokybė, gamybos, kokybės ir sertifikavimo standartai.

Taipogi ir tokia Pietų valstybė kaip Italija gali pasigirti puikiomis metalo gamybos ir apdirbimo tradicijomis – italai vieni iš pirmųjų Europoje pradėjo gaminti ir iki šiol yra lyderiai pagal biokuru kūrenamų – granulinių krosnelių ir katilų gamybos bei pardavimo apimtis. Šios sistemos yra itin ištobulintos, kadangi Italijoje granulinės krosnelės atlieka pagrindinio namo šildymo prietaiso funkciją.

Skaityti visą straipsnį »