kaip vyksta skyrybu procesas

Skyrybos: kaip viskas vyksta?

Santuoka – abiems partneriams vienas reikšmingiausių gyvenimo įvykių. Santuoka paprastai sudaroma tik tada, kai tiek vyras, tiek moteris yra tvirtai apsisprendę susieti visą savo likusį gyvenimą su mylimu asmeniu. Deja, laikas bėga, ir viskas keičiasi, požiūris į gyvenimą ir ateities lūkesčiai – taip pat ne išimtis. Kartais nutinka taip, kad sutuoktinių  lūkesčiai laikui bėgant pradeda nebesutapti,  ir dėl to kyla nesutarimų, kurie gali baigtis skyrybomis.

teisinės paslaugosŽinoma, tai nėra vienintelė skyrybų priežastis. Pasitaiko ir tokių atvejų, kad poros skiriasi dėl alkoholizmo, smurtavimo ar neištikimybės. Lietuvoje gana dažnai įvyksta skyrybos būtent dėl šių priežasčių. Žinoma, kartais porai pavyksta susitaikyti, tačiau kartais, kai kažkuris iš sutuoktinių nepajėgia atleisti, tenka apsvarstyti ir kitą galimybę – skyrybas. Šiais atvejais paprastai nepavyksta santuokos nutraukti bendru susitarimu: kai kaltas vienas iš sutuoktinių, jis gali nenorėti išsiskirti. Taigi, skyrybos užtruks ilgiau, ir, deja, kainuos brangiau.

Kai skyrybos vyksta dėl vieno iš sutuoktinių kaltės, kartais sunku suvokti, nuo ko pradėti šį nemalonų procesą. Šiuo atveju geriausiai padės įmonės, kurių specializacija – teisinės paslaugos. Advokatai padės ne tik parengti reikiamus dokumentus, bet ir, esant poreikiui, surinks reikiamas pažymas, konsultuos visais rūpimais skyrybų klausimais, prižiūrės ir ves visą skyrybų procesą.  Jei gyvenate užsienyje, skyrybų procesas gali būti vedamas net ir nedalyvaujant prašantiems išskirti.

Skaityti visą straipsnį »