httpwww vartotojulyga lt

Bankroto administratorius

Bankroto administratorius

Bankroto administratorius

Jeigu jaučiate, kad jūsų firma pateko į rimtą bėdą, tuomet galite paskelbti jai bankrotą. Tokiu atveju jums nereikės įlįsti į dideles skolas, kadangi paskelbtas bankrotas suteiks jums teisę ramiai likviduoti įmonę atsiskaičius už būtiniausias paslaugas su savo kreditoriais.

Šiuo metu tiek ir visame pasaulyje, tiek ir Lietuvoje galime rasti visai neseniai įsikūrusių teisininkų įmonių, kurios siūlo įmonėms, kurių finansinė padėtis yra prasta, administruoti jų bankroto bylas. Prieš puldami į paniką, geriau pasikonsultuokite pas privačius bankroto administratorius, kurie jums patars, kaip neskausmingai ir be didelių praradimų atlikti bankroto procedūrą.

Skaityti visą straipsnį »

Automobilių naujienos

Automobilių naujienos

Automobilių naujienos

Kiekvieną dieną miestuose galima pamatyti daugybę dūzgiančių automobilių. Iš pirmo žvilgsnio jie tėra transporto priemonė, tačiau nesunku pastebėti, kaip išpuoselėtos kai kurios mašinos, su kokiu pasigėrėjimu apie jas kalba savininkai. Taigi natūralu, jog atsiranda žmonių, gvildenančių su auto tematika susijusius straipsnius, diskutuojančių įvairiuose forumuose. Populiarumo viršūnėje atsiduria ir auto naujienos. Visgi pastarosios sulaukia ne vien teigiamų reakcijų. Kodėl taip yra? Atsakymas gana paprastas – vienos automobilių naujienos yra kokybiškos, o kitos nė iš tolo šia savybe nedvelkia. Todėl tenka imtis palyginamojo darbo.

Visų pirma, auto naujienos į geras ir blogas gali būti skirstomos pagal raštingumą. Tikriausiai ne vienam skaitytojui, žinančiam, kaip turi atrodyti taisyklingi sakiniai ir rišlūs tekstai, kartais pasitaiko, jog, žvelgiant į kompiuterio ekrane esančią rašliavą, tiesiog užverda pyktis. Taip atsitinka dėl to, kad kai kurios automobilių naujienos yra labiau panašios į kažkokį padriką ir klaidingai parašytą informacijos srautą. Tuomet pasitenkinama kažkokiais faktais, o tinklalapis prisimenamas tik dėl noro pažiūrėti, ar auto naujienos nors kiek patobulintos, ar išlikusios toje pačioje duobėje.

Skaityti visą straipsnį »

Kuo vartotojui naudingos dienos akcijos?

Dienos akcijos

Dienos akcijos

Pastaruoju metu spauda, internetas ir parduotuvės mirgėte mirga nuo pirkėjams siūlomų akcijų ir atrakcijų. Visi tik ir šaukia: „Pas mus pirkime pigiau”, „Pirkite ir sutaupysite”, „Akcijos tik šiandien”. Mums iš karto kyla klausimas – ar tos nuolaidos tikrai pasiekia pirkėją, ar mes gauname realios naudos?

Verslininkų sugalvotos ir siūlomos dienos akcijos, reikia pripažinti, kad tikrai padeda pirkėjui sutaupyti. Juk jei vakar tam tikrą produktą, kad ir kas jis bebūtų: varškė, batai, baldai ar apatinis trikotažas pirkome su įprastine, nuolatos galiojančia kaina, tad kodėl nepasinaudojus prekiautojų siūloma grupinės nuolaidos paslauga ir įsigyti šią prekę pigiau?

Kiekvienas iš mūsų, įsigydami vieną ar kitą produktą ar paslaugą, pagalvojame, ar čia pirkdamas tikrai sutaupysiu. Dažnai sukirba klausimas – „Gal dar kur rasiu pigiau?”. Tai ypač būdinga moterims, kurios nuolatos ieško idealiausio kainos ir kokybės varianto. Svarbu ir vyrams, kad prekės kaina atitiktų jos suteikiamą naudą ir būtų kokybiška. Pripažinkime, nuolaidos tikrai naudingas dalykas.

Šįkart galima šiek tiek plačiau pakalbėti apie grupines nuolaidas. Tai labai geras būdas sutaupyti ir įsigyti tam tikrą prekę žymiai pigiau. Ir ta nuolaida būna ne 10 ar 20 procentų, o perkant kartu su kitais, galima tikėtis įsigyti prekę perpus pigiau ar mokėti vos  ketvirtį kainos! Oho, tikri stebuklai – galit pamanyti. Tačiau tai vyksta. Grupiniai pirkimai dabar labai aktualūs. Juk iš to išlošia ne tik pirkėjas, bet naudą gauna ir verslininkas. Prekė arba paslauga parduodama šiek tiek brangiau nei jos savikaina, tačiau didelis pardavimų skaičius atsiperka su kaupu. Čia ir pasiekiama abipusė nauda.

Dienos akcijos kinta kiekvieną dieną. Tad svarbu jų nepražiopsoti. Šiuo atveju labai pagelbėja užsiprenumeruojami naujienlaiškiai, kai kiekvieną dieną galite gauti tos dienos pasiūlymus. Aišku, nebūtina pirkti to, kas Jums nėra reikalinga. Tačiau pagalvokite, galbūt jau pats metas pradžiuginti mylimą, draugą ar šeimos narį nors ir maža dovanėle. O galbūt artėja kieno nors gimtadienis ar kita svarbi šventė? Tad visada galite būti pasirūpinę dovanomis iš anksto. Dovanų kuponai ir įsigytos prekės su nuolaida galioja tam tikrą laiką, todėl būsite pasiruošę prieš kurį laiką. O svarbiausia, kad dovaną galite įsigyti internetu, net neišėję iš namų!

Taigi sutaupykite ir Jūs. Dienos akcijos nuolat keičiasi, todėl tikrai ateis diena, kai bus pasiūlyta Jūsų taip seniai laukta prekė arba paslauga su nuolaida. Užsiprenumeruokite naujienlaiškius ir apie dienos akciją sužinokite vieni pirmųjų!