e cigareciu zala

Elektroninės cigaretės – kokia yra žala organizmui?

Elektroninės cigaretės yra reklamuojamos, kaip itin nekaltas produktas, kuris visai nekenkia mūsų organizmui. Šį faktą norėčiau panagrinėti, paaiškinti patį procesą skaitytojams ir atlikti išvadą. Tikiuosi, jog straipsnis jums bus įdomus ir įgausite pakankamai naudingos medžiagos.

elektronines cigaretesTaigi, visų pirma pradėkime nuo to, jog elektroninės cigaretės, iš esmės, yra itin priešingas produktas tabako cigaretėms. Vieninteliai dalykai, kurie vienija šias „sferas“ – rūkymas bei vizualinė išvaizda. Tiesa, būtų galima paminėti, jog ir kainos šių produktų yra ko ne identiškos, tik visa esmė yra tame, jog tabako cigaretės yra vienkartinės, o elektroninės – ne.

Taigi, kodėl gi yra teigiama, kad šios elektroninės cigaretės visai nekenkia mūsų organizmui ir koks procesas yra viešinamas? Iš tiesų, norėčiau šiek tiek užbėgti įvykiams už akių, paminėdamas, jog iš tikrųjų elektroninės cigaretės visai nekenkia. (Na, nebent išskirtiniais atvejais) Taip yra vien dėl to, jog elektroninių cigarečių veikimo pagrindas yra ne tabakas, o specialūs skysčiai, kuriose visiškai nėra nikotino pėdsakų. Kodėl sakiau, jog išsirtiniuose atvejuose minėtiosis cigaretės gali kenkti? Tiesiog, jog specifinių užsakymų dėka, kartas nuo karto yra sukuriami skysčiai su nikotinu ir paleidžiami į prekybą – kad ir kaip ten bebūtų, visuomet, prieš perkant, galima pasiskaityti etiketes ir išsiaiškinti. Taigi, visa rūkymo esmė yra tame, jeigu aiškintume „kaimietiškai“, tai yra elementariai, mes išpučiame ne ką kitą, o vandens garus, kurie, kaip žinote, yra visiškai nekenksmingi.

Skaityti visą straipsnį »