asus g serija

Greitas ir patogus – Asus G75VX

Asus G75VX nešiojamasis kompiuteris yra labai greitas, patogus daugumai gyventojų. Šio kompiuterio išvaizdoje dominuoja juoda spalva, jis turi įmontuota didelę ventiliatoriaus aušinimo sistemą, tai ganėtinai naujas kompiuterinių žaidimų mėgėjams pritaikytas nešiojamasis kompiuteris.
Šie Asus G75VX kompiuteriai yra ganėtinai brangūs, tad ne kiekvienas vartotojas gali jį sau leisti įsigyti.

Asus G75VX procesorius turi Turbo boost tad greitis gali pakilti net iki 3,3GHz ir daugiau. Šio Asus G serijos kompiuterio mėgėjams centrinio procesoriaus pakanka visiems dabartiniams ir ateinantiems žaidimams palaikyti. Tačiau išlieka rizika, kad vaizdo plokštė ateinantiems žaidimas per kelerius metus bus jau nebetinkama.

Nešiojamajame kompiuteryje Asus G75VX yra Windows 7 operacinė sistema. Patogu tai, jog yra geras centrinis procesorius, geros ir aukštos kokybės ekrano vaizdas yra idealiai tinkantis vartotojo kasdieniniame gyvenime.

Asus G75VX nešiojamojo kompiuterio ventiliatoriaus darbas nėra įkyrus ar garsus, tad neerzina ir nekelia papildomų nesklandumų vartotojui, nes nesudaro problemos susikaupti, ar veikti kitus svarbius darbus.

Skaityti visą straipsnį »