ArtHotel

Gimkime Druskininkuose iš naujo

Gimkime Druskininkuose iš naujo

Jei nusprendėte, kad pagaliau atėjo laikas savo organizmą gydyti ne tabletėmis, o tokiomis ypatingomis procedūromis, kaip masažai, poilsis ir pirtys – atėjo laikas apsilankyti Druskininkuose. Poilsis šiame nuostabiame Lietuvos kurorte padės atsigauti tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Svarbiausia, kad galite pamiršti įvairius medikamentus, kuriuos daktarai jums siūlo vos pasijutus prasčiau. Poilsis druskininkuose gali pagydyti kiekvieną sielą, tuo pačiu susitelkdamas į kūną. Juk sakoma, kad įvairios ligos kyla iš žmogaus vidaus. Vos tik pajusite harmoniją savo gyvenime, tuojau pat susitvarkys ir visos fizinės ligos. Netikite? Paprasčiausiai keliaujate pailsėti ir išbandykime šias procedūras…

Bene kiekvienas SPA salonas Druskininkuose siūlo ir apnakvindinimą. Nepaisant to, jei tokios sąlygos nebus suteiktos, vistiek rasite vietą, kur pernakvoti. Vien tai, kad Druskininkai yra kurortinis miestelis reiškia, kad yra užtektinai vietos turistams. Kiekvienas salonas siūlo skirtingas gydomąsias procedūras, tačiau daugiau ar mažiau daugelyje galima sutikti gana panašias. Trumpai apsižvalgykime ką siūlo poilsis Druskininkuose ir ką jūs labai norėtumėte išbandyti.

Masažai. Be jų neapsieis nei vienas SPA įsikūręs Druskininkuose. Nepaisant to, kad bene visi salonai siūlo tokio tipo paslaugas skiriasi jų pobūdis ir masažų tipai. Ajurvediniai masažai, gydomieji, viso kūno, stimuliuojantys, su akmenimis ir panašiai… Pasirinkimų yra laba daug. Skiriasi tiek jų kainos, tiek atlikimo trukmė. Kai kuriuos siūloma atlikti tik kartą, kiti yra tam tikras procedūrų rinkinys, be viso komplekto prarandantys savo vertę. Apie kiekvieną masažo tipą bus pateikta užtektinai informacijos. Tiesiog pasiskaitykite ir raskite labiausiai jums reikalingą.

Skaityti visą straipsnį »