Vartojamosios paskolos internetu

Vartojamosios paskolos internetu

Vartojamosios paskolos internetu

Per istoriją Jungtinėse Amerikos valstijose yra buvę atvejų, kadi vartojamosios paskolos internetu buvo imamos tiesiog puikioms verslo idėjoms įgyvendinti. Jeigu vieniems žmonėms kartais pritrūksta pinigų staiga kilstelėjusioms šildymo kainoms sumokėti, tai kitiems lygiai taip pat pinigų gali pristigti ir pirmajam svarbiam žingsniui žengti.

Atidarė privačią mokyklą

Vienos iš idėjų autorius Saimonas pasakoja, kad jo idėjai trūko visai nedidelės vartojamosios  pinigų sumos. Jis ją pasiskolino, o verslo idėjai atsipirkus – vėliau lyg niekur nieko grąžino, nepatirdamas jokių nuostolių ar kitokių sunkumų.

„Mintis įkurti privačią korepetitorių mokyklą kilo todėl, kad sesuo jau dvejus metus moksleivius, prieš stojant į koledžus ir aukštąsias mokyklas, privačiai mokydavo anglų kalbos. Mes gyvenome gana paprastai, todėl pinigų reikėdavo prasimanyti patiems, tėvai mūsų nerėmė nuo seniai, tačiau nė vienas niekada nenorėjome imti paskolos, jeigu galėdavo tiesiog užsidirbti. Tačiau, niekada į tokią galimybę ir nespjovėme, tiesiog kol kas dar buvo ne tas momentas, kai pinigai taip labai reikalingi. Tačiau kažkuriuo metu ir aš internetu ėmiau rasti vis mažiau užsakymų maniems darbams. O seseriai gerai ėjosi su mokymu.

Todėl nutarėme, kad protingiausia būtų suburti gerą mokytojų komandą ir pasinaudojant vartojamosios paskolos internetu suteikiamais pinigais, investuoti į naujos mokyklos atidarymą. Labai džiaugiuosi, kad bankas ir kreditavimo įstaigos šiltai palaikė mūsų idėją ir vartojamosios paskolos internetu pinigai buvo suteikti iškart, vos jų prireikus.

Vėliau mūsų įmonė išsinuomavo patalpas, susipirkome visą būtiną kanceliariją vartojamosios reikšmės, pradėjome platinti reklamą internetu, ir štai ėmė rastis pirmieji klientai. Mūsų verslo idėja, užgimusi ant paskolos rankų, ėmė augintis sparnus, plėstis ir tapo tikrai sėkminga. Keletą metų taip dirbome, paskui prasidėjo sunkmetis, ir situacija šiek tiek pasikeitė. Dabar mūsų įmonė yra šiek tiek pakeitusi veiklos sritį, tai labiau vertimų biuras, o nebe mokykla. Tačiau džiaugiamės, kad vartojamosios paskolos internetu suteikta investicija atvėrė galimybę pradėti kažką naujo ir savo“, – pasakojo Saimonas.

Privati odontologijos klinika

Trisdešimt septynerių metų Brigitt taip pat pasakoja, kad verslo pamatus jai paklojo vartojamosios paskolos internetu suteikti pinigai. Moteris iki dabar sėkmingai dirba, turi pakankamai klientų bei nežymiai plečiasi, yra labai patenkinta.

„Kai tik pabaigiau savo mokslus, o juos baigiau gana vėlai, buvo šiek tiek neramu, nežinojau, ko imtis. Vartojamosios ar kitokios paskolos tiesiog šiaip pragyvenimui imti nenorėjau, norėjau pradėti savo verslą. Taip nutiko, kad kelyje pasipainiojo labai gera idėja atidaryti savo odontologijos kliniką. Aš pati baigiau stomatologiją, tik dar studijuodama žiūrėdavau darbo skelbimus internetu ir svarstydavau, ar tikrai noriu dirbti kažkam už centus kokioje nors įmonėje. Vis dėlto, likimas lėmė, kad man labai pasisekė.

Ką aš padariau, tai tiesiog pasiskolinau vartojamosios paskolos internetu suteiktų pinigų, ir viską pradėjau naujai, taip kaip noriu aš. Pamažu rinkausi gydymui reikalingą aparatūrą – stomatologijos kėdes, visus įrankius, gydymo ir plombavimo bei protezavimo medžiagas, visas technologijas. Taip pat ieškojausi ir patalpų, kuriose galėčiau pradėti plėtoti savo verslą. Man labai patiko vienas verslo centras Bruklino rajone, ten ir apsistojau.

Nežinau, ką būčiau dariusi bei vartojamosios paskolos internetu – man tikrai nebūtų užtekę savų santaupų pradėti verslui, nes pirkti įrangos ir kitų svarbių dalykų tikrai reikėjo nemažai. Džiaugiuosi,. kad per keletą metų viskas atsipirko su kaupu, o dabar turiu nuolatinio pelno ir pastovių pajamų šaltinį“ – pasakoja specialistė.

319
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *