UAB steigimas, įmonių steigimas

Imoniu steigimas yra visiems reikalinga paslauga, be kurios neapsieis joks naujas verslas. Jeigu esate jaunas verslininkas ir norite pradėti savo rimtą verslą, tuomet geriau nemėginkite patys tvarkyti visos UAB steigimo procedūros, kadangi daug daugiau pinigų ir laiko sutaupysite, jei pasitikėsite teisininkų komandos paslaugomis.

UAB steigimas

UAB steigimas

Norint įsteigti savo įmonę, reikės patvirtinimo pas notarą, užsiregistruoti registrų sistemoje, taip pat VMI ir PVM rezerve. Kad tai padarytumėte, reikės paruošti tikrai nemažai įvairių dokumentų ir pateikti daug dokumentacijų. Žinoma, žmogui, kuris niekada nėra susidūręs su UAB steigimo teisiniu procesu, tai gali atrodyti gana baugu. Žmonės, kurie patys kuriasi įmones ir imasi šio proceso, dažniausiai užtrunka gana ilgai. O dabar jūs turėsite galimybę atiduoti UAB steigimą į profesionalų rankas. Kodėl tai yra geriau?

Visų pirma, jums nereikės gaišti savo laiko, kadangi profesionalūs teisininkai galės paruošti visus jums reikiamus dokumentus ir pristatyti jas į reikiamas teisines institucijas. Jeigu abejojate dėl savo įmonės, tuomet galite pasikonsultuoti su teisininkų komanda ir jie jums patars, kokį sprendimą priimti. Juk labai dažnai iškyla klausimas, ar tikrai verta kurti naują UAB, ar visgi reiktų pirkti jau esantį ir užregistruotą UAB? Skirtumas yra nemažas. UAB steigimas visuomet reikalaus pradinio dešimties tūkstančių litų mokesčio, kadangi taip yra nustatyta pagal įstatymą. O jeigu jūs neturite tiek daug pinigų, skirtų pradiniam kapitalui, tačiau labai norite pradėti savo verslą, tuomet tiesiog galite apsieiti su įmonės perrašymu. Šiuo metu Lietuvoje yra tikrai neblogos galimybės perimti verslą ir nusipirkti jau esančią įmonę – daug mokėti nereikės, tad iš dalies tai labiau apsimokės nei imoniu steigimas. Žinoma, visuomet verta įsitikinti, kad galėsite tą įmonę pertvarkyti taip, kaip norite, tad katės maiše pirkti irgi nereikia. Būtinai pasikonsultuokite su privačiais teisės konsultantais, kurie gali jums viską paaiškinti taip, kad daugiau nekiltų jokių abejonių ką rinktis – UAB steigimą ar tiesiog įmonės perrašymą savo vardu.

153
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *