UAB steigimas

UAB steigimas

UAB steigimas Vilniuje – kokia UAB steigimo kaina?

Uždara akcinė bendrovė – populiariausia įmonių rūšis Lietuvoje. Tokia bendrovė yra privatus juridiniais asmuo, nuo kitų įmonių rūšių besiskiriantis tuo, kad yra ribotos civilinės atsakomybės. Tai reiškia, kad įmonių vadovai ir akcininkai už UAB veiklos pasekmes neatsako savo asmeniniu turtu. UAB steigimas yra reglamentuojamas Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymo.  Pradedant nuosavą verslą, kuris gali būti susijęs su nemaža rizika, UAB atidarymas yra puiki išeitis. Nepasisekus verslui tokiu atveju rizikuojama tik bendrovės turtu.

UAB kūrimas vyksta tam tikrais etapais: UAB steigimas, valdymas, veikla. Veiklai nepasiteisinus gali būti ir reorganizavimas, bankrotas arba likvidavimas. UAB steigėjais gali būti Lietuvos respublikos ar kitų valstybių fiziniai bei juridiniai asmenys, įstatinis kapitalas, padalytas į akcijas – ne mažesnis nei 10 tūkstančių litų. UAB registravimas vykdomas būsimų bendrovės akcininkų.

UAB steigimas gali būti atliekamas ir šia veikla užsiimančių komercinių įmonių. Yra ir dar vienas greitas ir patikimas būdas įsteigti įmonę – tai UAB steigimas internetu. Internetinėje erdvėje galybė reklaminių skelbimų „UAB steigimas Vilniuje“, „UAB steigimas Kaune“ ir taip toliau. Neturintiems laiko ir norintiems kuo greičiau pradėti vystyti nuosavą verslą, pakanka kreiptis skelbimuose nurodytais kontaktais ir nuosavą UAB galite įsigyti vos per vieną dieną. Įmonės, vystančios UAB steigimo veiklą, savo pirkėjams dažniausiai siūlo jau įsteigtą įmonę. Tokioje įmonėje jau būna suformuotas įstatinis kapitalas, tokia UAB jau turi atsiskaitomąją sąskaitą banke, pavadinimą, reikalavimus steigėjams ir akcininkams, valdymo ir kontrolės organus. Įregistruotos UAB įsigijimas arba pirkimas trunka vos 1 dieną. Pirkimo sandoriu visos įmonės teisės ir pareigos perleidžiamos pirkėjui. Jau įregistruotos įmonės pirkimas ir UAB steigimas kaina, sumokama už visas įregistravimo paslaugas, skiriasi nedaug. Pavyzdžiui UAB pirkimo kaina yra apie dvylika tūkstančių litų. Į šią kainą įskaičiuotas įstatinis įmonės kapitalas 10 000 litų, visos įregistravimo paslaugos ir mokesčiai, bei mokestis už atliktas paslaugas ir įregistravimą. UAB steigimas, vykdomas pačių steigėjų, išlaidomis, patiriamomis steigimo metu, skiriasi nedaug, todėl patogiausia pirkti jau įsteigtą ir veikiančią įmonę. 

149
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *