Stumdomos durys

Šiandien vis labiau populiarėja spintos stumdomomis durimis. Tai padeda sutaupyti vietos ir sutalpinti daugiau daiktų, kadangi spintos įrengiamos iki pat lubų. Stumdomos durys pasižymi patogumu – jas paprasta varstyti, kelia mažiau triukšmo, taigi, galite būti tikri, kad ryte, ruošdamiesi į darbą, nepažadinsite visų namiškių.

Stumdomos durysKartais klausiama: kokias slenkančias sistemas rinktis? Slenkančių sistemų profiliai gali būti plieniniai arba aliuminiai, ir tiek vieni, tiek kiti turi savų privalumų bei trūkumų. Kokybės atžvilgiu, nesvarbu, kokios slenkančios sistemos bus pasirinktos. Ir aliuminiai, ir plieniniai profiliai yra pakankamai kokybiški. Jei jums aktuali kaina, plieniniai profiliai kainuoja pigiau. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad plieniniai profiliai tarnaus trumpiau. Aliuminiai slenkančių sistemų profiliai atrodo kiek solidžiau, ir veikia kiek tyliau. Kai kurie žmonės, įsirengę spintas stumdomomis durimis, teigia, kad plieniniai profiliai po kiek laiko pradeda rūdyti. Taip gali nutikti dėl to, kad namuose pakankamai drėgna, Kad taip nenutiktų, kambaryje, kuriame yra spinta stumdomomis durimis, galima pasistatyti drėgmės rinkiklį – dažniausiai tai pasiteisina, ir netenka rūpintis dėl to, kad plieniniai profiliai gali surūdyti.

Jei nusprendėte įsirengti slenkančias sistemas, pasvarstykite, ar tai galėsite padaryti patys, ar jums prireiks specialisto pagalbos. Slenkančias sistemas galima užsisakyti net ir internetu. Jei jums reikalingos stumdomos durys, jas galite užsisakyti neišeidami iš namų. Ką jums reikės daryti? Išmatuokite, kokio pločio jums bus reikalingos stumdomos durys. Tai reikia padaryti itin tiksliai. Taip pat pamatuokite ir lubų aukštį keliose vietose – tai gali kiek skirtis, todėl reikės paskaičiuoti aukščio vidurkį. Kad matavimai būtų kuo tikslesni, patartina naudoti lazerinį matuoklį – paklaida bus mažesnė. Turint šiuos duomenis, jums tereikės išsirinkti norimos spalvos bei modelio stumdomas duris ir jas užsisakyti. Stumdomos durys gali būti pristatytos tiesiai į namus, taigi, jums neteks gaišti savo brangaus laiko.

Sumontuoti duris gali meistras arba tai galite padaryti savarankiškai. Tai nėra labai sudėtinga, nes paprastai pridedama instrukcija, tačiau, tai darant pirmą kartą, gali kilti nemažai klausimų, todėl galima tai palikti ir specialistui. Taip, žinoma, būtų daug paprasčiau – jums nereikėtų gaišti savo laiko ir jaudintis, kad kažką padarysite ne taip, taigi, galėsite būti ramūs. Jei nuspręsite tai daryti patys, nebijokite klausti specialistų patarimo, jei kartais iškiltų neaiškumų – taip apsidrausite, kad galite kažką padaryti ne taip.

877
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *