Estetinis plombavimas – tobulos šypsenos panacėja

Dažnai svarstome ir ieškome švelnaus ir ilgametę patirtį sukaupusiom odontologo. Ne vienam iš vaikystės išlikę nekokie prisiminimai, kai, apsilankius pas tuomet vadintą dantistą, pasitikdavo bauginančių grąžtų garsai, o dantukų plombavimo procedūra būdavo ilga, skausminga bei tiesiog varanti siaubą. Šiandien viskas visai kitaip, tad bijoti odontologų nebėra prasmės: jie pasiruošę šiltai sutikti, pakonsultuoti, nuraminti ir padėti išspręsti visas problemas – būtent tai siūlo Senamiesčio stomatologijos klinika. Pirmojo vizito metu atliekama išsami apžiūra ir diagnozuojama, kokius dantukus reikia gydyti. Dažnai gydymas pradedamas nedelsiant, prieš kurį atliekamas nuskausminimas, taigi nejusti jokio skausmo, o, užliūliuoti malonių odontologo žodžių, patogioje kėdėje galėsite ilsėtis. Šįkart išsamiau aptarsime procedūrą, kuri šiuolaikiniame pasaulyje tampa vis populiaresnė. Tai estetinis plombavimas.

stomatologijos-klinikaDar prieš keliolika metų dėmesys būdavo skiriamas tik dantukų sveikatai, o išvaizdai – beveik ne, todėl net nebuvo tokių procedūrų kaip dantų balinimas, implantavimas ar estetinis plombavimas. Šiandien viskas kitaip: gyvename amžiuje, kuriame itin svarbus grožis bei estetika. Jau tikriausiai negalėtume įsivaizduoti žvaigždžių ar televizijoje nuolat šmėžuojančių šou verslo atstovų, kurie nebūtų išsibalinę dantukų.

Tačiau ką daryti tiems, kurių šypsena ne tik kad ne balta, bet ir netobula? Į pagalbą atskuba Senamiesčio stomatologijos klinika, siūlanti estetinio plombavimo procedūrą. Tai procedūra, kai atkuriami pažeisti arbe nepilnai išsivystę dantų audiniai, pakoreguojama dantukų spalva bei forma nepažeidžiant aplinkinių dantų.

Estetinio plombavimo būdų ir metodų yra net keletas, taigi kompetentingi Senamiesčio stomatologijos klinikos darbuotojai patars, kurį variantą pasirinkti, kuris Jūsų atveju yra geriausias ir optimaliausias, paaiškins, kaip elgtis, kad naujai sutvarkyti dantukai būtų ne tik gražūs, sveiki, bet ir procedūros nereikėtų kartoti mažų mažiausiai ateinančius 5-10 metų.

Kaip atliekamas estetinis plombavimas?

Primas žingsnis norintiems estetinio plombavimo – tai profesionali burnos higiena, kurios metu nuo dantukų paviršiaus pašalinami susidarę akmenys, apnašos, o patys dantukai nupoliruojami naudojant profesionalias medžiagas. Tada jau imamasi dantų balinimo arba, jeigu esama dantukų spalva tenkina, iš karto estetinio plombavimo. Procedūros esmė – atkurti tikrąją danties formą. Pagal tai parenkamos ir tinkamos medžiagos: vienos jų tinkamos dantų paviršiui atkurti, kitomis plombuojami dantų šonai ar kitos dalys bei ertmės. Parinkus medžiagas, jos dedamos specialiais trim ar keturiais sluoksniais tol, kol išgaunamas reikiamas efektas, sukuriama į natūralią panaši dantuko spalva ir dantukas tampa tinkamas atlikti tiesioginę funkciją, tai yra kramtyti maistą.

772
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *