SMS internetu – SMS siuntimo paslaugos

SMS internetu

SMS siuntimo internetu paslaugos

Reikia išsiųsti SMS žinutę, o sąskaitoje nebeliko pinigų? Turite skubiai perduoti itin svarbią informaciją trumpąja žinute, tačiau jūsų rankose –  tik kompiuteris? Galbūt turite išmanųjį telefoną ir esate užsisakę nemokamą internetą? Nesijaudinkite! Nuolatos modernėjančios technologijos pristato jums dar vieną itin naudingą paslaugą, kurios dėka niekada neliksite už ryšio zonos ribų. Vos keletas paspaudimų ir jūsų pranešimas sėkmingai pasieks gavėją. Dėl to turime būti dėkingi tiems, kas sumanė pradėti siųsti SMS internetu.

Ši nuostabi paslauga žavi ne tik savo itin greitu reagavimu į užsakymą, tačiau ir labai palankiomis naudojimosi sąlygomis. Tokiu telekomunikaciniu būdu gali naudotis tiek jaunas, tiek vyresnio amžiaus žmogus. Pirmieji kartai, naujiesiems naudotojams,  siunčiant SMS internetu visiškai nieko nekainuos. Tad neturite ko prarasti, išbandykite!

Pirmą kartą naudojantis tokiu telekomunikaciniu susisiekimo būdu nereikėtų baimintis, tai labai paprasta – vos viena kita minutėlė registracijai ir jūs jau naudojatės SMS siuntimas internetu teikiama paslauga. O įsidiegus SMS internetu siuntimo programėlę savo išmaniąjame telefone, turinčiame Android operacinę sistemą, jūs galėsite siųsti SMS žinutes į VISUS Lietuvos tinklus už kišenei priimtiną kainą –  vos 4 ct už greitai ir sėkmingai išsiųstą SMS pranešimą. Tai ne tik pigus, bet ir patogus būdas bendrauti. Ypač kai šių dienų gyvenime pinigėliai ant medžių neauga, o SMS internetu džiaugiasi galimybe pagelbėti ne tik į bėdą patekusiems žmonėms, bet ir tiems, kurie ieško žymiai pigesnio bendravimo būdo, nei yra siūloma kitų ryšio paslaugų teikiančių įmonių.

Jeigu baiminatės, kad SMS gavėjas nesupras, kas jam parašė šį trumpajį pranešimą, galite atsipūsti. SMS internetu turi sprendimą – nurodykite siuntėjo duomenis (savo telefono numerį ar vardą) ir gavėjas gaus jūsų informaciją. Taigi tai ne tik patogu, bet ir informatyvu.

O gal jūs esate atsidavęs susirašinėtojas SMS žinutėmis? Tada tai skirta kaip tik jums! sms.add.lt siūlo ne tik neribotą SMS kiekį, tačiau čia negalioja jokie greito rašymo apribojimai, taigi atpalaiduokite savo mikliuosius pirštelius ir mėgaukitės rašydami SMS visiems draugams ir visoms draugėms. Jeigu netyčia pasimestumėte išsiųstų SMS žinučių skaičiuje galite lengvai susižinoti visus duomenis nemokamoje ataskaitoje.

Patys ištikimiausi SMS žinučių siuntėjai gali dar labiau pasilengvinti bandravimą ne tik su draugais, bet ir su šeimos nariais ar net kolegomis bei verslo partneriais. Labai patogi funkcija siūlo susigrupuoti SMS internetu siunčiamų žinučių gavėjus tam, kad vienodo turinio tekstai dar greičiau pasiektų didesnį kiekį gavėjų.

Taigi, visi, kurie nori išbandyti šią naujovę, galės rašyti SMS internetu apmokėdami šią paslaugą specialiais kreditais, kurių kiekvieno vertė – 1 SMS žinutė. Iškart po registracijos internetinėje erdvėje jums bus sukurta sąskaita, kurią taip pat galėsite papildyti internetu.

107
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *