Skysti tapetai: didžiausi privalumai

Puiki naujiena tiems, kurie pratę savarankiškai daryti remontą – jei namuose nelygios sienas, geriausia dažymo alternatyva – skysti tapetai. Juos labai paprasta užtepti, lengva nuimti, o rezultatas – tikrai džiuginantis.

Skysti tapetaiKai kurie žmonės mano, kad skysti tapetai kainuoja pernelyg brangiai, ir kad reikia pernelyg daug „terliotis“ – tai visiškai nėra  tiesa. Štai – didžiausi skystų tapetų privalumai:

Puikiai tinka nelygioms sienoms. Skysti tapetai – puikus pasirinkimas skubantiems ir nenorintiems lyginti sienų. Skysti tapetai tiesiog užglaisto visus nelygumus. Rezultatas tikrai bus stulbinantis.

Laikui bėgant, tapetai gali nusibraižyti, ar esant didelei drėgmei gali apsilupti. Jaudintis neverta – tereikia nulupti „brokuotą“ vietą ir užtepti naujai. Taigi, „tapetuojant“ skystais tapetais, pravartu pasilikti nedidelį kiekį miltelių ateičiai.

Jei po kurio laiko nuspręsite, kad norite kitokių tapetų arba norėsite sienas nudažyti, skystus tapetus lengvai nuimsite – tereikės sudrėkinti sienas, palaukti, kol tapetai išrinks, ir nuimti juos mentele.

Išbandžiusieji skystus tapetus teigia, kad jiems didžiausią įspūdį padarė tai, kad sienos buvo vienalytės: tapetuojant įprastais tapetais, matosi jų sudūrimai, dažnai tenka derinti raštą. Su skystais tapetais viskas vyksta daug paprasčiau: tereikia sumaišyti skystų tapetų miltelius su vandeniu, ir medine mentele užtepti ant sienų.

Skystus tapetus galima užlakuoti akrilinu – sienas galėsite plauti.

Dauguma parduotuvėse siūlomų skystų tapetų pagaminti iš natūralių medžiagų, todėl juos gali naudoti net ir alergiški žmonės.

Skystus tapetus galite rinktis iš gausybės spalvų – tikrai išsirinksite savo mėgstamą atspalvį. Be to, juos galima maišyti su kitomis spalvomis, taigi, bet kokiu atveju išgausite norimą tapetų spalvą.

Skysti tapetai gali būti naudojami ant bet kokio paviršiaus – net ir ant medienos ar stiklo. Kai kurie žmonės skystus tapetus naudoja ir lubų dekoravimui.

Skysti tapetai padeda apsisaugoti nuo nešvarumų. Kai kurie žmonės alergiški dulkėms, tačiau jų išvengti praktiškai neįmanoma: net ir dažnai siurbiant kambarius ir vėdinant patalpas, dulkių gali prisigerti į sienas, jei jos tapetuotos popieriniais tapetais, tačiau skysti tapetai saugo nuo dulkių kaupimosi.

Tuo skystų tapetų privalumai neapsiriboja: jie padeda kontroliuoti drėgmę, sulaiko garsą ir šilumą, taigi, vienu šūviu galite nušauti daugiau nei du zuikius.

Taigi, pasirodo, skysti tapetai turi tikrai nemažai privalumų, ir, nors jie šiek tiek brangesni nei įprasti klijuojami tapetai, tačiau juos naudoti žymiai paprasčiau ir praktiškiau – prieš bandydami sutaupyti kelis litus, pagalvokite apie skystų tapetų privalumus.

792
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *