Siuntos – siuntinio siuntimas

Rankose laikote daiktą, kuris turi atsidurti kitame mieste, tačiau nežadate artimiausiu metu į jį keliauti? Dabar siuntinio siuntimas nebūtinai turi būti vykdomas per paštą! Modernūs paštomatai priims jūsų siuntinį ir nusiųs jį ten, kur ir reikia. Tad galite pamiršti ilgas ir nuobodžias eiles pašte, užteks kelių paspaudimų ir jūsų siuntinys jau „viena koja“ pakeliui tikslo link.

Siuntos

Siuntos ir siuntimo siuntimas

Jeigu jums reikia išsiųsti vieną siuntinį, neturėsite nei menkiausio rūpesčio. Ekrane pasirinkite „Verslo klientas. Anksčiau paruošta siunta“ ir nurodytoje vietoje nuskanuokite brūkšninį kodą. Atkreipkite dėmesį į siuntinio dydį tam, kad pasirinktumėte tinkamo dydžio spintelę, tačiau nutikus tokiam atvejui, jog siuntinys netilps, neišsigąskite, užteks užverti netinkamo dydžio spintelės dureles ir ekrane pažymėti „Atverti kitas dureles“. Patalpinus siuntinį į spintelę uždarykite dureles ir ekrane pažymėkite „Baigti“. Tokiu būdu jūsų siuntinys bus paruoštas išsiuntimui. Po šio užsakymo galite atsispausdinti kvituką, kuriame užfiksuota visa svarbi informacija.

Tiems, kurie sugalvos išsiųsti ne vieną, bet keletą siuntinių, siūloma pasirinkti atitinkamo dydžio spintelę, kurioje viskas tilptų. Beliks patvirtinti kiekvieną iš tų siuntinių, o baigus nuskanuoti visų brūkšninius kodus – reikės tik paspausti mygtuką „Baigti“. Tai yra daug patogesnis ir greitesnis būdas nei standartinis siuntinio siuntimas paštu.

Tačiau tokios siuntos turi ir šiokių tokių apribojimų. Paštomatu siunčiamo siuntinio svoris neturėtų viršyti 30 kg. Taip pat jūsų siuntinys turėtų atitikti vieną iš 3 dydžių: S, M ir L. Skirtumas tarp jų – siuntinio aukštis ( S – 8 cm; M – 19 cm; L – 41 cm ), o pagrindo matmenys visi vienodi ( 38 cm x 64 cm).

Didžiausias privalumas naudojantis tokia siuntinio siuntimo paslauga yra tas, kad jūs galite sekti siuntos buvimo vietą, kas siunčiant įprastu būdu yra tiesiog neįmanoma. Užsienyje ši siuntimo sistema yra labai populiari, kadangi viskas vyksta greitai, sklandžiai ir informatyviai, tačiau kuo toliau, tuo labiau didėja susidomėjimas tokiu siuntimo būdu ir Lietuvoje. O retas pabandęs išsiųsti siuntinį paštomatu kitą kartą naudosis įprastine pašto teikiama paslauga.

Jei manote, kad lengviau būti už siuntos išsiuntimą nebegali – klystate. Tai – siuntinių atsiėmimas. Nesugaišite net vienos minutėlės! Tam reikės minimalaus pasiruošimo. Atėjus prie paštomato pasirinkite norimą kalbą ir ekrane pažymėkite „Atsiimti siuntą“. Sekančiam veiksmui atlikti jūs turėsite žinoti SMS žinute arba el. paštu atsiųstą šešių ženklų durelių kodą, be kurio negalėsite atsiimti siuntinio. Belieka tik jį įvesti ir durelės su jums skirtu siuntiniu atsidarys. Lengva ir paprasta!

Nuolatos skubančius ir lekiančius žmones galime nuraminti, kadangi jeigu internetinėje svetainėje rašoma, kad siuntinys jau pasiekė tikslą, tačiau jūs neturite galimybės šiuo metu jo atsiimti, tai galėsite padaryti per artimiausias 7 dienas. Tačiau pavėluoti nepatartina, kadangi tokiu atveju siuntinys bus sugrąžintas siuntėjui. O jį išsiuntus pakeisti pristatymo vietos jau nebebus įmanoma, todėl turite susitarti kur ir kada siuntinys turėtų atkeliauti.

Modernėjančios technologijos lengvina žmonių gyvenimą visose sferose. Taupomas ir laikas, ir pinigėliai, ir kantrybė. Šiuo atveju toks paprastas siuntinio siuntimo būdas sužavi beveik visus, kurie naudojosi šia paslauga.

200
5/5 ( 100% )
remiantis 2 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *