Sienų šiltinimas

Sparčiai kylant kainoms už šilumą, vis dažniau galvojame kaip galime sutaupyti šioje srityje. Renkantis tinkamą šios problemos sprendimą reikia gerai pagalvoti dėl šildymo būdo ir kainos. Taip pat reikėtų nepamiršti ir apie namo apšiltinimą. Sienu siltinimas šioje situacijoje yra lemiamas faktorius.

sienu siltinimasGeras namo šiltinimas reikalingas tam, kad per nesandarius tarpus tarp sienų oras negalėtų pasišalinti iš namo vidaus, taip sumažindamas šilumos ir komforto pojūtį. Visi žinome kaip malonu šaltą žiemos vakarą sėdėti šiltuose namuose ir pro langą stebėti krentančias snaiges. Vis dėlto, kad tai nebūti tik svajonė reikia priimti teisingus sprendimus, kurie leis sutaupyti Jūsų pinigus.

Sienu siltinimas bus naudingas tuomet, kai bus pasirinktas tinkamas būdas, kokybiškos medžiagos ir visą darbą atliks šios srities specialistas. Pirmiausia reikia nuspręsti kaip norite šiltinti savo būsto sienas. Galima šiltinti iš išorės, vidaus arba užpildyti sienoje esančius tarpus.

Iš išorės sienu siltinimas tiks tuomet, kai sienose nėra tuščių oro tarpų. Vienas iš pagrindinių tokio šiltinimo būdo pasirinkimo pliusų – siena apsaugoma nuo atšalimo ir įšilimo, namo sienos konstrukcija ilgiau tarnaus, nes bus gerai apsaugota nuo išorinio aplinkos poveikio. Pagrindinis trūkumas dėl susidarančios drėgmės, bet tai galima išspręsti naudojant specialią šilumos izoliacinę medžiagą.

Iš vidaus šiltinant namą sumažėja erdvė, bet išsaugomas išorinis fasadas. Vis dėlto geriau tokį būdą rinktis, kai namas statomas. Jeigu Jūsų namas mūrinis, tai reikia pasirūpinti kaip išspręsti drėgmės problemą. Esant oro tarpams tarp sienų galima juos užpildyti ir džiaugtis šiltais namais.

Sienų šiltinimui dažniausiai naudojamas putų polistirolas ir vata. Žinoma galima rinktis ir kitus būdus. Dažnai klientams kyla klausimų ne tik kokiu būdu ar iš kokios medžiagos šiltinti namą. Svarbu ir pasirinkti tinkamą medžiagos kiekį. Nuo šiltinimo medžiagos storio priklauso šilumos savybės. Šiuo atveju geriausia pasitarti su žinovais, kurie pagal Jūsų namą parinks tinkamą.

Tiek statant naują būstą, tiek ir renovuojant senąjį norisi pasiekti geriausių rezultatų, kurie leis šiluma mėgautis kuo ilgiau ir sutaupyti išlaidoms. Jeigu patys abejojate, kad sugebėsite teisingai išsirinkti šiltinimo būdą ir medžiagas, tai geriau kreiptis į specialias įmones, kurių darbuotojai Jums padės. Jeigu patys nemokate atlikti sienų šiltinimo darbų, tuomet patikėkite savo rūpesčius specialistams, kurie savo darbą išmano ir kruopščiai atlieka.

708
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *