Sienų šiltinimas

Vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno žmogaus gyvenime yra saugūs namai. Modernėjančios technologijos geba palengvinti ne tik buitį, tačiau ir atkurti (ar sukurti) šiltus bei jaukius namus. Tikriausiai esate girdėję, jog senos statybos pastatų sienos nesulaiko namuose esančios šilumos, gyventojams tenka mokėti milžiniškas pinigų sumas už šildymą, o tos šilumos kaip ir nebūta. Tačiau dabar situaciją galima visiškai apversti aukštyn kojomis! Sienų šiltinimas – būdas užtikrintai ir saugiai mėgautis namų šiluma. Atkreipkite dėmesį į tai, kad tik tinkamai apšiltintos sienos gaubs jus malonia šiluma, todėl susiraskite puikiai savo darbą išmanančius specialistus, kurie nenuviltų jūsų lūkesčių, arba sumanę remonto imtis patys nuodugniai išsiaiškinkite visas subtilybes ir būkite pasiruošę iškilus bet kokiam klausimui!

Ypač svarbu tinkamos medžiagos

Sienų šiltinimasNėra nieko blogiau už profesionaliai atliktą darbą, tačiau prastą rezultatą dėl nekokybiškų medžiagų. Sienų šiltinimas reikalauja itin aukštos kokybės medžiagų, kurios tinkamai reaguotų į aplinkos bei temperatūros pokyčius, būtų atsparios bet kokiomis oro sąlygoms. Tik tokiu atveju sienų šiltinimas bus toks efektingas, kaip ir buvo tikėtasi.

Be profesionalaus montavimo – nė iš vietos

Kad ir kokios geriausios medžiagos bebūtų jūsų rankose, nenusimanant šiame darbe puikiu rezultatu džiaugtis negalėsite, todėl yra rekomenduojama į pagalbą pasitelkti specialistus, kurie puikiai išmano sienų šiltinimo specifiką ir jau yra susipažinę su įvairiausiais niuansais. Tačiau nusprendę patys imtis šio darbo turėtumėte žinoti, kad sienų šiltinimas reikalauja tam tikro darbo vietos paruošimo. Tinkamai neparuošus pačio pastato paviršiaus negalėsite tęsti tolimesnių darbų, mat medžiagos tinkamai neprikibs, liks plyšiai, o tai ir yra viena iš didžiausių šilumos nutekėjimo priežasčių. Tokius tarpus yra būtina užpildyti pasirinkta medžiaga, kadangi pagrindinis sienų apšildymo dalykas yra sandarumas, kuris ir užtikrins šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Svarbu ne kiekybė, o kokybė!

Kruopščiai atliktas sienų šiltinimas turėtų užtikrinti jums šiltus vakarus, tačiau tai ne visada įmanoma. Labai dažnai nutinka taip, kad atliktų darbų kokybė yra vertinama atsižvelgiant į naujosios sienos storį, o tai daryti yra itin klaidingas žingsnis, kadangi šilumos sulaikymas priklauso ne nuo sienos storio, tačiau nuo apšiltinimo medžiagų tarpusavio „sukibimo“. Tikslus vieno sluoksnio montavimas gali atstoti 10 kartų storesnio, tačiau nekokybiškesnio šilumos išlaikymą, o šis aspektas yra ypatingai svarbus tiems, kuriuos domina sienų šiltinimas iš vidaus, mat tikimasi „sunaudoti“ kuo mažiau gyvenamosios erdvės. 

Mokėkime ne tik kurti, bet ir atkurti

Pasaulis šiuo metu stengiasi ne atsikratyti nebereikalingų daiktų, tačiau imti ir pritaikyti juos tolimesniam naudojimui. Kam keisti namą į šiltesnį, jeigu galima apšiltinti senąjį? Tokiu kredo turėtų remtis visi, norintys gyventi šiltesniuose namuose, todėl sienų šiltinimas yra ypač naudingas norint gyventi šilumoje. Nesvarbu, kas atliks šį darbą, svarbiausia, kad jis būtų atliktas kruopščiai ir tvarkingai. Nepamirškite ir puikios kokybės medžiagų, mat tai yra ilgalaikis pastato atnaujinimas, kurio atliekama funkcija ir priklausys nuo parinktų medžiagų fizinių savybių. Vieną kartą sumokėsite už sienų šiltinimą, tačiau kiekvieną mėnesį džiaugsitės mažesnėmis šildymo išlaidomis!

475
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *